2008 yılında katıldığı Popstar Alaturka yarışması ile adını duyuran ünlü şarkıcı Mehtap Yılmaz, geçtiğimiz günlerde beyin pıhtısı nedeniyle kısmi felç geçirmişti. Hastanede tedavi gören ve yoğun bakımdan çıkan Yılmaz, sevenlerine sağlık durumuyla ilgili güzel haberler verdi.

Hasta yatağında çektiği bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan Mehtap Yılmaz, "Sizlerin dualarını kabul etti, Allah'ım bana bir mucize yarattı ve hayattayım. İyi ki varsınız, ben de daha iyiyim, ağır bir durum atlattım. Allah'a şükürler olsun, artık odama çıktım. Sizleri çok seviyorum cansınız" dedi.

"Engin Polat Yaralama Davasıyla Gündemde: Savunma ve İddialar Şaşırttı!" "Engin Polat Yaralama Davasıyla Gündemde: Savunma ve İddialar Şaşırttı!"

Mehtap Yılmaz'ın sağlık durumunun iyileşmesi, sevenlerini sevindirdi.

Popstar Mehtap Yılmaz Kimdir?

Mehtap Yılmaz, 19 Mart 1978 tarihinde Rize'de doğdu ve çocukluğu Artvin'de geçti. Müziğe olan ilgisi çok genç yaşlarda başladı ve babasının bağlama çalmasıyla şekillendi. Mehtap Yılmaz, Popstar Alaturka yarışması ile ün kazanmadan önce müziğe olan tutkusunu sürdürdü ve kısa sürede büyük bir başarı elde etti.

Kısa sürede tüm Türkiye'nin tanıdığı bir isim haline gelen Mehtap Yılmaz, güçlü sesi ve sivri diliyle dikkat çekti. Popstar yarışmasında gösterdiği performanslarla büyük bir hayran kitlesi edindi.

Sağlık sorunlarına rağmen müziğe olan tutkusundan vazgeçmeyen Mehtap Yılmaz, şimdi sağlık durumunun iyileşmesiyle hayranlarına sevindirici haberler veriyor.