İnegöl Belediyesi’nin 2018 yılı Kasım ayında iş arayan vatandaşlar ve işverenleri buluşturabilmek adına kurduğu İstihdam Merkezi, üretim merkezi İnegöl’ün istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda bir yandan iş arayan vatandaşları havuzunda toplayıp bir yandan da eleman arayan firmalarla iletişimini sürdürerek doğru işe doğru kişiyi yönlendirme görevi üstlenen İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, kumaş üretim fabrikasında çalışacak 100 personel alımı yapılacak yeni bir iş duyurusu paylaştı.

İnegöl’de O Fabrika 100 Personel Alacak! Yılda 4 Maaş İkramiye!

Hakkında 39 yıl hapis cezası olan zanlı kıskıvrak yakalandı Hakkında 39 yıl hapis cezası olan zanlı kıskıvrak yakalandı

KUMAŞ ÜRETİMİ İÇİN FARKLI NİTELİKLERDE PERSONEL ALINACAK

İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezinden yapılan açıklamada, Aunde Teknik firmasında çalışmak üzere personel alımı yapılacağı duyuruldu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İstihdam Merkezimizle iş birliği yapan Aunde Teknik firması kumaş üretiminde çalışmak üzere; kadın/erkek dikim operatörü, erkek bakım operatörü ve erkek kesim operatörü alanlarında toplam 100 personel alımı yapacağını duyurdu. Firmada asgari ücret üzeri maaş, yılda 4 maaş ikramiye, yılda 3 kez erzak yardımı, yılda 2 kez yakacak yardımı, yılda 2 kez ayakkabı yardımı ve aylık 1600 TL net devamlılık ödülü verildiği açıklandı. Çalışanların 2 aylık deneme süresi sonrasında ikramiye almaya hak kazanacakları da belirtildi.”

İnegöl’de O Fabrika 100 Personel Alacak! Yılda 4 Maaş İkramiye!2

BAŞVURULAR 15 MAYIS ÇARŞAMBA GÜNÜ ALINACAK

“Aunde Teknik firması personel alımı için başvurular 15 Mayıs Çarşamba günü 14.00’da İnegöl Belediyesi Yeni Hizmet Binası zemin katındaki çok amaçlı salonda alınacak. Yapılacak alımla ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar 153 hatları üzerinden ve 0 224 715 10 10 Nolu telefondan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezine ulaşabilirler.”

Kaynak: İnegöl Belediyesi Bülten