Filistin Haberleri

filistin haberleri ve güncel filistin gelişmeleri, filistin ile ilgili tüm video, filistin fotoğrafları ve filistin haberleri Genç Gazete sitemizde


Dünya

İsrail’in saldırılarının aralıksız devam ettiği Gazze Şeridi’nde hayatını kaybedenlerin sayısı 28 bin 985’e, yaralananların sayısı ise 68 bin 883’e yükseldi.

İnegöl

İnegöl Sivil Toplum Platformu öncülüğünde aylardır Filistin'de katliam yapan İsrail'e tepki için eylem başlattılar.

Dünya

İsrail güçlerinin, Filistin Kızılayı'na ait El-Emel Hastanesi ambulanslarının anahtarlarını çalması, siyonistlerin zulmünü bir kez daha gözler önüne serdi.

Ekonomi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), İsrail'in Filistin'deki zulmüne karşı ticaret yapılmasına yönelik kritik bir karar aldı.

Dünya

Kassam Tugayları'ndan Siyonistleri şok eden açıklama: Gazze'de 15 İsrail askeri öldürüldü! Detaylar haberimizde...

Gündem

İsrail güçleri, işgal altındaki Batı Şeria'da bulunan İbni Sina Hastanesi'ne düzenledikleri baskında, doktor kılığına girerek 3 Filistinliyi öldürdü.

Dünya

İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik saldırılar sırasında, İsrail ve Filistin arasında yeni bir ateşkes planı üzerinde çalışılıyor.

Dünya

İsrail ordusu geçtiğimiz yıl kasım ayında Batı Şeria’daki saldırılarda hayatını kaybeden Abdülkadir el-Kavasmi ve Nasrallah el-Kavasmi’ye ait evlere saldırı düzenledi.

Dünya

İsrail ordusu, Gazze Şeridi'ndeki saldırılarını sürdürürken, işgal altındaki Batı Şeria'da gerçekleştirdiği hava saldırıları sonucunda...

Dünya

İsrail’in Gazze Şeridi’ne gerçekleştirdiği saldırılarda can kaybı 23 bin 357’ye yükseldi.

Dünya

ABD'de İsrail'e tepki, Filistin’e destek gösterileri devam ediyor. New York'ta İsrail saldırılarına tepki gösteren protestocular, Manhattan adasına bağlanan iki köprü...

Türkiye

Türkiye'de Mossad adına faaliyet gösteren bir casus ağına yönelik yapılan detaylı operasyon, uluslararası istihbarat savaşlarında yeni bir sayfa açıyor.