İsmail Güler İnegöllülerle buluştu

24 Kasım 2019 / Pazar 15:41:22 | KADIN & AİLE |

İnegöl Belediyesi’nin AHİD işbirliğiyle düzenlediği Evlilik Okulu kapsamında gerçekleştirilen seminerlerin bu haftaki konuşmacısı Eğitimci – İlahiyatçı İsmail Güler oldu.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

İnegöl Belediyesi’nin Aile Hayatını İyileştirme Derneği (AHİD) işbirliğinde toplumun yapı taşı olan aile müessesesinin önemini ortaya koymak adına başlattığı Evlilik Okulu seminerleri sürüyor. Eğitimler kapsamında Cuma akşamı düzenlenen programda Eğitimci – İlahiyatçı İsmail Güler İnegöllülerle buluştu. Sani Konukoğlu Konferans Salonunda 20.30’da başlayan seminere, AHİD yöneticileri ve vatandaşlar katılım gösterdi.

 

“İş hayatının kadınlar ve aile üzerindeki sosyal ve psikolojik sonuçları” ana başlığında düzenlenen seminerde Eğitimci – İlahiyatçı İsmail Güler aile içi iletişim, kadın ve erkek ilişkileri ile iş hayatının aile üzerindeki etkilerinden bahsetti. Katılımcıların büyük bir dikkatle dinlediği seminerde Güler, aile hayatının korunması noktasında katılımcılara oldukça faydalı bilgiler aktardı.

 

GELECEK HAFTA PROGRAMI

İnegöl Belediyesi’nin AHİD işbirliğiyle düzenlediği Evlilik Okulu programı 29 Kasım’da Medrese Alimleri Vakfı Başkanı Tayyib Elçi'nin Ailede Mahremiyet ve Tesettür seminerleriyle devam edecek.

  Sıradaki Haber: 51 yıllık çift bütün organlarını bağışladı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)