Xiaomi’den uygun fiyatlı akıllı saat: Redmi Watch 4 Xiaomi’den uygun fiyatlı akıllı saat: Redmi Watch 4

Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu GTA VI, tüm dünyada milyonlarca hayran tarafından sabırsızlıkla bekleniyordu. Rockstar Games'in bu rekor satışlar yapan serisinin son oyununun ne zaman çıkacağı merak konusuyken, şirketin CEO'su Strauss Zelnick nihayet merakla beklenen çıkış tarihini açıkladı. Bu haber, özellikle İngiltere'de yaşayan genç hacker Aron Kurtaj'ın sızdırdığı bilgiler ve sonrasında yaşanan yasal süreçler sonucunda daha da büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

gta-6-metacritic-sayfasi-acilma-0

CEO'dan Açıklama: Çıkış Tarihi Kesinleşti mi?

Take-Two Interactive'in CEO'su Strauss Zelnick, CNBC'ye verdiği röportajda, GTA VI'nın 2025 mali yılı içinde, yani 1 Nisan 2024 ile 31 Mart 2025 tarihleri arasında piyasaya sürüleceğini açıkladı. Bu bilgi, oyun dünyasında büyük bir heyecan yarattı.

Oyunun Gelişimi ve Hacker Olayı

Oyunun geliştirme aşaması, İngiltere'de yaşayan genç hacker Aron Kurtaj'ın sızdırdığı görüntülerle gündeme gelmişti. Kurtaj, bu görüntüleri sızdırdıktan sonra mahkeme tarafından suçlu bulunarak hapis cezasına çarptırıldı. Bu olay, oyunun beklenen çıkış tarihine yönelik spekülasyonları artırdı.

Beklenen Tarih ve Oyunun Geleceği

GTA 6'nın bu hafta resmi olarak duyurulacağı ve önümüzdeki ay içinde de oyunun ilk fragmanı paylaşılacağı iddia edildi.