Antalya’nın Manavgat ilçesinde evinin önünde bir silahlı saldırıya uğrayan eski İYİ Parti Manavgat İlçe Başkanı Hüseyin Ergen ayağından yaralandı. İşte detaylar...

Olay, Side Mahallesi 1528 Sokak üzerinde oldu. Alınan bilgiye göre; sitenin önüne gelen Hüseyin Ergen’in aracına doğru yaklaşan kimliği belirsiz bir şahıs, elindeki silahı arabanın sağ camından Hüseyin Ergen’e yöneltirken silahın tutukluk yapmasıyla olay yerinden uzaklaştı.

Eski kız arkadaşının evinin önüne benzin döküp yaktı: O anlar kamerada Eski kız arkadaşının evinin önüne benzin döküp yaktı: O anlar kamerada

50 METRE SONRA GERİ DÖNDÜ

50 metre kadar ilerledikten sonra geri dönen ve Hüseyin Ergen’e silahını doğrultan şüpheli kişi, kaçmaya çalışan Hüseyin Ergen'in üzerine kurşun yağdırdı. Tabancadan çıkan 7 mermiden biri Ergen’in sağ bacağına, biri sol baldırına geldi. Şüpheli olay yerinden yaya olarak uzaklaşırken, Hüseyin Ergen arabasına binerek Side’de geldiği özel bir hastanede tedavi oldu. Olay anları ise güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Olaydan sonra Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı Side Jandarma Karakolu, Jandarmanın Dedektifleri Jasat ve Olay Yeri İnceleme timi tarafından şüphelinin tespit edilip yakalanması için bir çalışma başlatıldı.

Editör: Fırat Çelik