Son Dakika Elektrik Kesintisi! İnegöl'de 15 Mahallede Elektrik Kesintisi Son Dakika Elektrik Kesintisi! İnegöl'de 15 Mahallede Elektrik Kesintisi

Şu an birçok adayın vaatlerde bulunduğunu belirten Hasan EROĞLU, “Her şey Allah’ın takdirindedir ama tedbir kısmı da insana düşer. Bu coğrafyada yaşıyorsak maalesef deprem diye bir gerçeğimiz var. Ve depremle ilgili bilim insanlarından aldığımız verilerde Bursa’da her 150 yılda bir büyük bir deprem gerçekleştiğini görüyoruz. En son 1855’te Mustafakemalpaşa’da 7,5 büyüklüğünde gerçekleşmiş. Yani şu an kritik dönemin içindeyiz. Bu gerçeği gördüğümüz yerde mega proje diye park bahçe edebiyatı yapmamız mantıksız olur. Şu an sizlere mesaj olarak, sosyal medya üzerinden birçok vaat veriyorlar. Bizim de projelerimiz var. Ama her şeyin bir sırası, bir önceliği var. Bize belediyeyi aldığınızda ilk iş ne yapacaksınız diye soruyorlar. Kıymetli arkadaşlar bu soruya cevabımız nettir. Belediye demek bu şehirde yaşayan insanların insanca yaşamasını sağlayacak ortam oluşturmaktır. Yani önceliğimiz önce insanı yaşatmaktır” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 18 At 5.38.13 Pm

KRİZ MERKEZİ, ÇADIRKENT ALANLARI VE SİVİL KOORDİNASYON

Depremin öncelikli konuları olduğunu belirten Hasan EROĞLU, “Bunun için nihai hedef depremde yıkılmayan şehir inşa etmektir ama şu an Allah korusun bir deprem olduğundaki senaryoya hazır olmamız lazım. Bu sebeple daha önceden detaylı olarak çalıştığımız Kriz Yönetim Planını harekete geçireceğiz. Kriz merkezi binası, çadır kent alanlarının hazırlanıp altyapılarının tamamlanması öncelikli konularımız” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 18 At 5.38.16 Pm

154 SAYISINI BULACAĞIZ DİYE VAAT ETMEDİKLERİ KALMAMIŞ

Hasan EROĞLU Alper TABAN ’ın seçim vaatlerine yönelik de şu cümleleri kullandı: “22 yıldır İnegöl’ü yöneten zihniyet kalkmış bu dönemde İnegöl Belediyesinin kuruluşunun 154. Yılını baz alarak 154 proje yapacağız diyor. Ben Alper Taban beyin vaatlerini inceledim. Burada öncelikle şunu ifade etmeliyim ki 154 sayısını tutturmak için leylek köyü, leylek müzesi gibi şeyleri de proje diye yazmışlar. Leylek müzesi gerekli midir değil midir vatandaşlarımızın takdirine bırakırız ama bunun bir proje başlığı olarak İnegöl’ü 22 yıldır yöneten bir zihniyetin önümüze koymasını da yine vatandaşımızın takdirine bırakırız.

Kaynak: Haber Merkezi