Anne, Bebek ve Çocuk Ürünleri sektöründe Orta Doğu, Balkanlar, Kuzey Afrika ile Rusya-BDT bölgelerine yönelik en büyük tedarik fuarı CBME Türkiye’nin online ziyaretçi kayıtları başladı. Informa Markets tarafından İstanbul Fuar Merkezi’nde bu yıl 42.’si düzenlenecek olan fuarı, 120’nin üzerinde ülkeden 20 bin profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor. Online ziyaretçi kayıtlarının açıldığı andan itibaren, gerek yurt içi gerekse yurt dışından yoğun bir trafiğin oluştuğunu açıklayan Fuar Direktörü Hatice Dinçer, sektör profesyonellerinin dört gözle Aralık ayındaki büyük buluşmayı beklediğini dile getirdi.

Whatsapp Image 2024 06 28 At 09.56.14 Gencgazete

Dünyanın en büyük fuar organizatörü Informa Markets tarafından Çin, Hindistan ve Türkiye’de düzenlenen CBME fuarlarının Türkiye ayağı için hazırlıklar devam ediyor. Bölgesinin anne, bebek ve çocuk ürünlerine dair sektör ihtiyaçlarını, 30 yılı aşkın süredir başarıyla karşılayan CBME Türkiye’nin 42’inci edisyonu, 11 – 14 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek. 1.000’in üzerinde markanın en yeni ürün, tasarım ve koleksiyonlarını bir arada sergileyeceği fuarı ajandalarına alan sektör profesyonelleri, https://bit.ly/CBMETurkiye2024Kayit linki üzerinden online ziyaretçi kayıtlarını yaptırmaya başladı. Aralarında perakendeciler, büyük mağazalar, e-ticaret siteleri, toptancılar, üreticiler, marka sahipleri ile tedarikçiler, satın alma ofisleri, ithalatçılar ve distribütörlerin de olduğu profesyoneller, sektördeki tüm yenilikleri, CBME Türkiye 2024’te bir arada görebilecek.

 Whatsapp Image 2024 06 28 At 09.56.13 Gencgazete

Bebek ve çocuk dünyasına dair ne varsa hepsi bir arada

Katılımcı sayısı kadar sergilenen ürün çeşitliliği ile de öne çıkan CBME Türkiye’de, bebek, çocuk ve genç giyimden abiyeye, pijama ve çoraptan ayakkabıya, ev tekstilinden aksesuarlara, anne ve hamile ürünlerinden bebek bakımı ve beslenme ürünlerine, bebek & çocuk taşıma ve güvenlik araç gereçlerinden oyuncak ve bisiklete kadar on binlerce ürün aralık ayındaki CBME Türkiye 2024 sahnesine çıkacak.

Whatsapp Image 2024 06 28 At 09.56.15 Gencgazete

Anne, bebek ve çocuk ürünleri sektöründe geniş pazar hakimiyetine sahip, küresel bir fuar markası olan CBME Türkiye 2024 hakkında detaylı bilgi almak isteyen sektör profesyonelleri, www.cbmeturkiye.com.tr adresini ziyaret edebilirler.

Kaynak: BÜLTEN