Bursa'nın Kestel ilçesi, dün gece sakinlerini beklenmedik bir olayla sarsıldı. Sağanak yağışın etkisini artırdığı Vendimehmet 124’üncü Sokak'ta, gece saatlerinde bir istinat duvarı büyük bir gürültüyle çöktü.

DUVAR COKTU BURSA (5)

Bu olay, sokakta park halindeki dört aracın hasar görmesine neden oldu ve yakın binaların acilen boşaltılmasını gerektirdi.

DUVAR COKTU BURSA (1)

Gece Yarısı Meydana Gelen Şok Olay

DUVAR COKTU BURSA (2)

Yağmurun Etkisiyle Çöken Duvar: Bursa'nın yoğun yağış altında kalan Kestel ilçesinde, gece saat 21.30 sıralarında Vendimehmet 124'üncü sokakta bulunan bir istinat duvarı, aniden çöktü. Olay, çevre sakinleri ve araç sahipleri için şok etkisi yarattı.

DUVAR COKTU BURSA (4)

Araçlara Verilen Zarar

Sokakta park halinde bulunan 16 AAB 62, 16 AFJ 280, 16 AGK 467 ve 16 U 3220 plakalı hafif ticari araçlar, duvarın çökmesi sonucu maddi hasar gördü. Hasar gören araçlar, vinç yardımıyla kurtarıldı.

DUVAR COKTU BURSA (3)

Acil Güvenlik Önlemleri

AFAD, itfaiye, polis ve sağlık ekipleri olay yerine hızla sevk edildi. Çökme riski taşıyan alan yakınındaki 5 katlı bina, güvenlik tedbirleri kapsamında hızla boşaltıldı. Olay sırasında herhangi bir can kaybı yaşanmadığı bildirildi.

DUVAR COKTU BURSA (6)

WhatsApp’ta Genç Gazete kanalını takip edin:

https://whatsapp.com/channel/0029Va9sUvv7YSdBkk9nnX0G

KANALI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

NASIL TAKİP EDEBİLİRSİNİZ ?

Eğer bu yazıyı mobil web tarayıcıdan ya da uygulamadan okuyorsanız BURAYA tıklayarak abone olabilirsiniz.

Whatsapp İhbar Hattımıza haber göndermek için;

Bursa da Duba Hırsızlığı Pes Dedirtti Bursa da Duba Hırsızlığı Pes Dedirtti

0532 696 30 57