BURSA’DA BUGÜN HAVA NASIL?

(04 Mayıs 2024 Cumartesi)

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre güncel ve son dakika Bursa hava durumu tahminlerine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Bursa’da bugün hava nasıl? Bursa’da bugün yağış var mı? Bursa’da sıcaklık kaç derece?

Genç Gazete Bursa Hava Durumu 04.05 (1)

BURSA HAVA DURUMU

Bursa'da en düşük hava sıcaklığı: 10

İnegöl'de Tüm Telefonlara Bu Mesaj Geliyor: Dikkatli Olun! İnegöl'de Tüm Telefonlara Bu Mesaj Geliyor: Dikkatli Olun!

Bursa'da en yüksek hava sıcaklığı: 20

Genç Gazete Bursa Hava Durumu 04.05 (2)

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

Bölge genelinin parçalı ve çok bulutlu olacağı, bu sabah saatlerinde Bursa'dan başlayacak sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışların öğle saatlerinden itibaren bölge geneline yayılacağı tahmin edilmektedir.

Genç Gazete Hava Iyice Serinledi, Yağışlar Devam Edecek Mi X (1)

HAVA SICAKLIĞI: 1 - 3 derece azalması beklenmektedir.

RÜZGAR: Batı ve güneybatı yönlerden, öğle saatlerinden sonra kuzey ve kuzeybatı yönlerden hafif ve orta kuvvette, öğle saatlerinde Eskişehir ve Kütahya çevrelerinde ise kısa süreli kuvvetli eseceği tahmin edilmektedir.

Genç Gazete Hava Iyice Serinledi, Yağışlar Devam Edecek Mi X (2)

UYARILAR

ZİRAİ DON UYARISI: 05.05.2024 Pazar gününden itibaren hava sıcaklığının hissedilir derecede azalarak mevsim normallerinin altına düşeceği tahmin ediliyor. Buna bağlı olarak 06.05.2024 Pazartesi sabah saatlerine kadar Bursa, Bilecik ve Kütahya çevrelerinde, 07.05.2024 Salı sabah saatlerine kadar ise Eskişehir çevreleri ile Bursa’nın güney ilçelerinde hafif kuvvette zirai don hadisesi bekleniyor. Yaşanabilecek olumsuzluklara karşı başta zirai faaliyetlerle uğraşan çiftçiler olmak üzere ilgililer ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir.

Genç Gazete Hava Iyice Serinledi, Yağışlar Devam Edecek Mi X (3)

Son Bursa, güncel Bursa, gündem Bursa, sondakika Bursa, Bursada bugün, online Bursa haberleri için TIKLAYINIZ

 

Kaynak: Meteoroloji Genel Müdürlüğü