Bu Akşam Kanallarda Hangi Diziler Var? 16 Haziran Pazar TV Yayın Akışı! Bu Akşam Kanallarda Hangi Diziler Var? 16 Haziran Pazar TV Yayın Akışı!

TV8 Yayın Akışı

  • 07:15 8’de Sağlık
  • 08:30 Aramızda Kalmasın
  • 11:00 Survivor All Star 2024
  • 14:00 Survivor Ekstra
  • 16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
  • 20:00 Survivor All Star 2024
  • 00:15 Survivor Ekstra
  • 01:30 Zuhal Topal’la Yemekteyiz

TRT 1 Yayın Akışı

  • 06:28 İstiklal Marşı ve Günün Program
  • 06:30 Nostalji Kuşağı “Uğurlugiller”
  • 07:15 Balkan Ninnisi
  • 10.30 Alişan İle Hayata Gülümse
  • 13.15 Gönül Dağı
  • 17.45 Lingo Türkiye
  • 19.00 Ana Haber
  • 19.55 İddiaların Aksine
  • 20.00 Mehmed: Fetihler Sultanı
  • 00.15 Pelin Çift ile Gündem Ötesi
  • 01:50 Kara Ağaç Destanı
  • 04:45 Gönül Dağı

STAR TV Yayın Akışı

  • 07:00 Hayat Bazen Tatlıdır
  • 09:45 Sabahın Sultanı Seda Sayan
  • 13:30 Zahide Yetiş İle Yeniden Başlasak
  • 16:15 Güzel Köylü
  • 18:15 Star Haber
  • 19:00 Çok Güzel Hareketler 2
  • 20.00 Aykut Enişte 2
  • 22.30 Aykut Enişte 2
  • 00.30 İstanbullu Gelin

Show TV Yayın akışı

  • 03:00 Kızılcık Şerbeti
  • 05:30 Aziz
  • 08:00 Bu Sabah
  • 10:00 Gelsin Hayat Bildiği Gibi
  • 12:30 Aslı Hünel ile Gelin Evi
  • 15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme
  • 18:45 Show Ana Haber
  • 20:00 Bahar
  • 00.15 Sandık Kokusu
  • 03.00 Bahar- Tekrar

KANAL D Yayın Akışı

  • 09:00 Neler Oluyor Hayatta
  • 11:00 Öyle Bir Geçer Zaman Ki
  • 13:00 Gelinim Mutfakta
  • 16:00 Arka Sokaklar
  • 18:40 Kanal D Ana Haber
  • 23.15 İnci Taneleri
  • 04:30 Bodrum Masalı

Kanal 7 Yayın akışı

  • 06:30 Kanal 7’de Sabah
  • 08:15 Hayat Güzeldir
  • 09:15 Yemin
  • 11:00 TV Filmi
  • 13:00 TV Filmi
  • 14:40 Divane Gönlüm
  • 16:30 Kan Çiçekleri
  • 18:00 Kanal 7 Haber Saati
  • 19:00 Esaret
  • 21:20 Rüzgarlı Tepe
  • 23:20 Diriliş Ertuğrul

NOW TV  Yayın Akışı

  • 08:00 İlker Karagöz İle Çalar Saat
  • 10:30 Çağla ile Yeni Bir Gün
  • 12:00 Yasak Elma
  • 13:30 En Hamarat Benim
  • 16:30 Hudutsuz Sevda
  • 19:00 Selçuk Tepeli ile Now Ana Haber
  • 20:00 Recep İvedik 5
  • 01:00 Şahane Hayatım
  • 03:30 Kader Bağları
  • 05:00 Kefaret
  • 06:00 Bay Yanlış

ATV Yayın Akışı

  • 08:00 Kahvaltı Haberleri
  • 10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
  • 13:00 Gün Ortası
  • 14:00 Mutfak Bahane
  • 16:00 Esra Erol’da
  • 19:00 ATV Ana Haber
  • 20:00 Ben Bu Cihana Sığmazam- Final
  • 00:20 Kardeşlerim
  • 03:00 Destan
  • 05:20 Kalp Yarası

 

Kaynak: Haber Merkezi