Bir zamanlar iş dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Hayrettin Şimşek'in son görüntüleri yürekleri burktu. Şirketi batınca sahibi de büyük bir darboğaza girdi. Bir zamanların devi Hayrettin Şimşek şimdilerde hurda toplayarak geçimini sağlıyor.

İş dünyasında yaşanan yükselişler kadar çöküşler de oldukça ses getiriyor. Bir dönemin güçlü iş insanlarından biri olan Hayrettin Şimşek'in işleri bozuldu. Şirketi hacizlerle gündeme geldi. Şirket çöküşün eşiğine gelince sahibi Hayrettin Şimşek için de çok zorlu bir süreç başladı.

Polis Emniyet Kemerinizi Takın Diye Uyardıktan Sonra Kaza Yaptılar Polis Emniyet Kemerinizi Takın Diye Uyardıktan Sonra Kaza Yaptılar

Hayrettin Şimşek, geçimini sağlayabilmek için hurdacılık yaparken görüntülendi. Hayrettin Şimşek'in yaşadığı bu zor dönem, iş dünyasında büyük yankı uyandırdı. Yıllarca sektörde başarılı projelere imza atan ve birçok kişiye istihdam sağlayan Şimşek'in, bu zor durumu atlatabilmek için hurdacılık yapması, iş dünyasının ne kadar hızlı değişebileceğini bir kez daha gözler önüne serdi.

Şimşek'in, ekonomik zorlukların üstesinden gelmek için verdiği mücadele, birçok insanın takdirini topladı. 

Kaynak: Haber Merkezi