AK Parti Bursa Karacabey adayı Ali Özkan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? İşte detaylar...

Ali Özkan'ın Hayatı ve Eğitimi

Ali Özkan, 01 Ekim 1967 tarihinde Karacabey'de doğdu. İlköğreniminden başlayarak liseye kadar olan eğitimini memleketi Karacabey'de tamamladı. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde lisans eğitimini başarıyla tamamlayan Özkan, üniversite yıllarında ülke ve toplum sorunlarına duyarlılık göstererek siyasi ve sosyal çalışmalarda aktif rol aldı.

Sivil Toplum Çalışmaları

Sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerine olan aktif katılımıyla dikkat çeken Ali Özkan, Karacabey ve çevresinde birçok projede sorumluluk üstlendi. Bu süreçte ülkedeki ve yereldeki çeşitli meselelere çözüm arayışında yer alarak toplumsal kalkınmaya katkı sağladı.

Mahmut Arıkan: “Kayseri’ye 17. İlçe olarak ‘Gönül Dağı’ ilçesini kazandıracağız” Mahmut Arıkan: “Kayseri’ye 17. İlçe olarak ‘Gönül Dağı’ ilçesini kazandıracağız”

Belediyecilik Kariyeri

Ali Özkan, Karacabey Belediye Başkanı olarak göreve geldiğinden itibaren, modern belediyecilik anlayışını ilçeye kazandırmak adına vizyoner bir liderlik sergiledi. Şeffaf ve katılımcı yönetim tarzıyla dikkat çeken Özkan, ilçede sosyal, kültürel, ekonomik ve sportif alanlarda gerçekleştirdiği projelerle geniş bir takdir kazandı.

Aile Yaşantısı

Ali Özkan, evli ve 2 kız çocuğu babasıdır. Aile değerlerine bağlı, mütevazı ve halkla bütünleşen kişiliğiyle tanınan Özkan, İngilizce dilini de bilmektedir.

Ali Özkan, Bursa'nın Karacabey ilçesine yönetiminde katkı sağlamak, ilçenin gelişimine liderlik etmek ve halkına en iyi hizmeti sunmak adına AK Parti'nin belediye başkan adayı olarak seçimlere katılmıştır. Kendisini hizmete adamış ve ilçesini daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için azimle çalışan Ali Özkan, Karacabey halkının teveccühüne talip olmuştur.

Editör: Fırat Çelik