15 Temmuz destanı

15 Temmuz 2018 / Pazar 15:07:34

15 Temmuz darbe girişiminin ikinci yıl dönümü dolayısıyla İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Yavuz Uğurdağ, açıklamalarda bulundu. Başkan Uğurdağ, Milletimizin 15 Temmuz’da destan yazdığını söyledi.

İHANET ŞEBEKESİ KAYBETTİ

Türk milletinin gösterdiği destansı kahramanlığın sene-i devriyesi olduğunu aktaran Başkan Uğurdağ şöyle konuştu;

 

“15 Temmuz, devletimizin ve milletimizin bugüne kadar gördüğü en hain saldırılardan bir tanesidir. Ülkemiz içerisinde bulunan ihanet şebekesinin başlatmış olduğu bu darbe kalkışması Türk milleti ve devletinin birlik ve beraberlik içerisinde sergilediği dik duruş ile bertaraf edilmiştir. Türk milleti için; devlet, bayrak, vatan ve millet sevgisinin her şeyin üzerinde olduğunu bir kez daha gösterdik.”

UNUTMAYACAĞIZ VE UNUTTURMAYACAĞIZ

“Her türlü tehdit, kalkışma ve darbeye karşı koyabilecek güçte olduğumuzu dünyaya kanıtladığımız bir gündür. Dış güçlerin maşası konumunda bulunan bu hain şebekelerin bir daha böyle bir girişimde bulunamamaları için 15 Temmuz’u unutmayacağız ve unutturmayacağız.”

 

“Bu hain kalkışmaya karşı kahramanca vücudunu siper ederek vatanını, bayrağını, birlik ve beraberliğini korumak için canını feda eden şehitlerimize Allah’tan rahmet diler, gazilerimize şükranlarımızı sunarız. Rabbim milletimize ve devletimizi bir daha böyle hain girişimlerle karşı karşıya bırakmasın” dedi.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00