TV ekranında yayın yapan kanalların yayın akışları izleyiciler tarafından merak ediliyor. "Bugün televizyonda ne var?"

SHOW TV

08:00 - Bu Sabah

10:00 - Kuzey Yıldızı İlk Aşk

12:30 - Aslı Hünel İle Gelin Evi

15:00 - Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

18:45 - Show Ana Haber

20:00 - Kızılcık Şerbeti (Dizi)

00:15 - Sandık Kokusu (Dizi)

03:00 - Bahar (Dizi)

05:30 - Yeni Gelin (Dizi)

ATV

06:20 - Mevlid ve Süleyman Çelebi

06:50 - Kuruluş Osman

08:00 - Kahvaltı Haberleri

10:00 - Müge Anlı İle Tatlı Sert

13:00 - ATV Gün Ortası

14 Nisan 2024 Pazar TV yayın akışı 14 Nisan 2024 Pazar TV yayın akışı

14:00 - Mutfak Bahane

16:00 - Esra Erol’da

18:50 - ATV Ana Haber

19:05 - Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu İle İftar

20:00 - Ateş Kuşları (Dizi)

00:20 - Yaban Çiçekleri (Dizi)

02:45 - Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu İle Sahur

KANAL D

06:45 - Sihirli Annem

09:00 - Neler Oluyor Hayatta?

11:00 - Camdaki Kız

12:30 - Arda'nın Ramazan Mutfağı

13:15 - Gelinim Mutfakta

16:00 - Arka Sokaklar

18:40 - Kanal D Ana Haber

20:00 - Arka Sokaklar (Dizi)

00:15 - Dev Primat Canavara Karşı (Yabancı Sinema)

02:00 - Dev Primat Canavara Karşı (Yabancı Sinema)

03:30 - M. Fatih Çıtlak ile Sahur Vakti

NOW

08:00 - İlker Karagöz İle Çalar Saat

10:30 - Çağla İle Yeni Bir Gün

12:00 - Fatih Savaş İle Ramazan Sohbetleri

12:45 - Sahrap Soysal İle Ramazan Sofrası

13:45 - En Hamarat Benim

16:00 - Gaddar (Dizi)

19:00 - Selçuk Tepeli İle Now Ana Haber

20:00 - Gaddar (Dizi)

23:45 - Orta Sayfa

01:45 - Korkma Ben Yanındayım

03:45 - Fatih Savaş İle Sahur Sohbetleri

05:45 - İnadına Aşk (Dizi)

STAR TV

07:00 - Erkenci Kuş

09:30 - Sabahın Sultanı Seda Sayan

13:30 - Zahide Yetiş ile Yeniden Başlasak

16:15 - Yan Oda

18:15 - Star Haber

19:00 - Yalı Çapkını (Dizi)

20:00 - Yalı Çapkını (Dizi)

00:15 - Ömer (Dizi)

02:30 - Aramızda Kalsın

04:30 - Halil Necipoğlu ile Ramazan Bereketi

05:45 - Söz (Dizi)

TV8

06:00 - Dizi

07:15 - 8’de Sağlık

08:30 - Aramızda Kalmasın

11:15 - Survivor All Star 2024

12:00 - Demet ve Jess'le Gel Konuşalım

14:00 - Survivor Ekstra

16:00 - Zuhal Topal’la Yemekteyiz

20:00 - Survivor All Star 2024 (Dizi)

23:15 - Cevap Ver Türkiye

00:45 - Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular/ Ramazan

01:30 - Zuhal Topal'la Yemekteyiz

04:00 - Oynat Bakalım

05:00 - Dizi

TRT 1

05:30 - İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı

06:30 - Benim Adım Melek

09:00 - Aziz Mahmud Hüdayi: Aşkın Yolculuğu

10:30 - Alişan İle Hayata Gülümse

13:10 - Kara Ağaç Destanı

16:30 - Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması

18:10 - Ramazan Sevinci

19:30 - Ana Haber

20:00 - İddiaların Aksine

20:10 - Kara Ağaç Destanı

23:40 - Aziz Mahmud Hüdayi: Aşkın Yolculuğu

00:50 - Kara Ağaç Destanı

02:10 - Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması

03:40 - Sahur Bereketi

05:20 - Kapanış

Bu akışlar, televizyon kanallarının belirtildiği saatinde içerik değişikliği yapmadığı sürece geçerli olacaktır.

Kaynak: Özkan Duran