TOGG markası, sosyal medya hesapları üzerinden merakla beklenen sedan modelinin ilk görüntülerini paylaştı, hayranlarına heyecan dolu bir sürpriz yaşattı. Togg T10X'in ardından gelen bu sedan modeli, markanın teknolojik ve estetik anlamda ne kadar iddialı olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

Sosyal medya paylaşımıyla birlikte TOGG, T10X'e duyulan ilgiyi daha da artıran bir video ile sedan modelini tanıttı. Markanın sedan segmentindeki iddialı adımı, tasarımın zarafeti ve gelecek teknolojilere entegrasyonu ile dikkat çekiyor.

Ayrıca, markanın 2024 yılı sipariş takvimi de netlik kazandı. Geçtiğimiz yıl T10X'in çekilişle teslimatlarını gerçekleştiren TOGG, bu yıl aynı uygulamayı yapmayacak. Teslimatlar, sipariş sırasına, konfigürasyon özelliklerine ve üretim planlamasına göre gerçekleşecek. Yedek listede bulunan kullanıcılar için ise 6-10 Ocak tarihleri arasında konfigürasyon güncelleme dönemi başlayacak.

2023 yılında çekilişe katılan ancak sipariş hakkı kazanamayan kullanıcılara 15-19 Ocak tarihleri arasında sipariş önceliği tanınacak. 20 Ocak 2024 itibarıyla ise sipariş ekranları tüm kullanıcılara açılacak. Ayrıca, TOGG'un 2024 yılında kurumsal kullanıcılardan da sipariş toplamaya başlayacağı müjdesi verildi.

WhatsApp'a büyük güncelleme geliyor WhatsApp'a büyük güncelleme geliyor

TOGG'un sedan modeli ile ilgili paylaşılan ilk görüntüler, markanın otomotiv dünyasındaki iddiasını güçlendirmeye devam ediyor. 2024 sipariş takvimi ile birlikte kullanıcılar, bu özel otomobilin sahibi olma yolunda adımlarını atacaklar. TOGG'un güvenlik ve konfora odaklı yazılım güncellemeleri ile yüksek ikinci el değeri hedeflemesi ise markanın sürdürülebilir ve müşteri odaklı bir yaklaşımını ortaya koyuyor.

Editör: İHSAN KURAN