Yıldız İşletme Kulübü tarafından 7-8-9 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek olan Kariyer Panayırı, Davutpaşa Kampüsü Yemekhane Binası önünde kurulacak olan özel çadırda gerçekleşecek. Etkinlik, öğrencilere firmalarla birebir görüşme fırsatı sunarak staj imkanları yakalama şansı verecek. Ayrıca, eğlenceli söyleşiler ve birçok sürpriz de öğrencileri bekliyor.

Etkinlikte, Eftalya Yağcı, Erdem Kaynarca, Sezer Arıçay, Melis Deniz, Hazar Motan, Melisa Doğu, Ahmet Haktan Zavlak, Cem Yenel, Selin Geçit, Hakan Hatipoğlu, Gülçin Santırcıoğlu ve Belki Biraz gibi önemli isimlerin katılacağı söyleşiler düzenlenecek. 

Yabancı dil öğrenmenin püf noktaları! Yabancı dil öğrenmenin püf noktaları!

Kariyer Panayırı'na katılacak olan firmalar arasında Doğan Holding, Innova, Ideasoft, Magdeburger Sigorta & Sixt Araç Kiralama (BOR HOLDİNG), TAV Technologies, Şahinler Holding, Ray Sigorta, Kafein Yazılım, EAE Elektrik, Albaraka Türk, Kuveyt Türk, Monitise, IC Holding, Çalık Enerji, Atabay Kimya Sanayi, Otokoç, Kervan Gıda, Greyder, Toros Tarım Sanayi, Toyota, Zena Enerji, Techcareer, Kariyer.Net, Sunexpress, Şişecam, Yıldızlar Yatırım, Softtech, Aras Kargo, Ford, Entes, Odaş Enerji, Çolakoğlu Metalurji, Vakıf Katılım, Türk Telekom, AKÇANSA, Oyak Renault, Koton, Çimtaş, GÜRİŞ, Erbakır, Kofana, Aegon, Jack&Jones, Nexans, İGA, Dalga Kıran, Yıldırım Enerji Holding A.Ş., Smart Güneş Teknolojileri, Asil Çelik, Haver Farma, Altınay, Türkiye İş Bankası, Brown Forman, Cam Glass, Nobel İlaç, Bileşim Ödeme Sistemleri, Mikro Grup, Hareket, HMY Group, SASA, Hitachi Enerji, Kazancı Holding, Vodafone, Kalyon Holding, Dagi, STTEK, Autoliv, Neova Sigorta, EnerjiSA Üretim, Hyundai bulunuyor. Bu şirketler, öğrencilere kariyer fırsatları sunmak ve potansiyel stajyer veya çalışanları ile tanışmak için etkinlikte yer alacaklar.

Öğrenciler için büyük bir fırsat olan bu etkinlik, onlara iş dünyasıyla doğrudan temas kurma ve sektör profesyonelleriyle yüz yüze görüşme imkanı tanıyacak. 

Whatsapp Image 2024 05 06 At 14.01.58

Etkinlik detaylarına ve güncel bilgilere Facebook üzerinden ulaşılabilir: Etkinliğin Facebook Sayfası.

Kaynak: Haber Merkezi