Irak'ın kuzeyinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Ahmet Arslan’ın (25) acı haberinin, Yozgat’ın Sorgun ilçesindeki baba ocağına ulaştığı bildirildi.

Şehidin şehadet haberini, babası Sedat Arslan ve annesi Esengül Arslan’a Sorgun Kaymakamı İhsan Emre Aydın, Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci ve askeri yetkililer verdiler. Şehidin baba ocağına Türk bayrakları asılarak, milli yas ilan edildi.

Rasim Ozan Kütahyalı: “Tayyip Erdoğan muhafazakarların Atatürk'üdür.” Rasim Ozan Kütahyalı: “Tayyip Erdoğan muhafazakarların Atatürk'üdür.”

Evli ve bir çocuk babası olan Şehit Piyade Uzman Çavuş Ahmet Arslan, ülkesine hizmet etmek adına verdiği mücadelede hayatını kaybetti. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Irak'ın kuzeyinde yürüttüğü operasyonlarda görev alan Arslan, vatanı için fedakarlıkta bulunarak şehitlik mertebesine erişti.

Türkiye genelinde ve özellikle Sorgun ilçesinde yaşanan bu acı kayıp, milletin yüreklerini dağlarken, şehit Piyade Uzman Çavuş Ahmet Arslan’a Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm Türk milletine başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

Editör: SALİH BAYKAY