İnşaatta ara eleman sıkıntısı derinleşiyor... Kentsel dönüşüm için el ele çalışılmalı İnşaatta ara eleman sıkıntısı derinleşiyor... Kentsel dönüşüm için el ele çalışılmalı

Sedat Peker'in de aralarında bulunduğu 19 sanığın yargılandığı "Köfteci Yusuf" davasının bir sonraki duruşması, Temmuz ayına ertelendi. Peker hakkında yakalama ve kırmızı bülten kararlarının devamına karar verildi. Davanın temelinde, Afyonkarahisar'daki bir et entegre tesisinin tehditle Bursa'da "Köfteci Yusuf" restoran zincirinin sahibine satılmaya çalışılması iddiası bulunuyor.

Afyonkarahisar'da bir et entegre tesisinin tehditle "Köfteci Yusuf" restoran zincirinin sahibine satılmaya çalışılmasıyla ilgili yargılanan Sedat Peker ve 19 sanığın davasının bir sonraki duruşması, Temmuz ayına ertelendi. Peker hakkında yakalama ve kırmızı bülten kararlarının devamına karar verilen duruşmada, sanık Remzi Y. olayla ilgisi olmadığını öne sürerek dosyanın ayrılmasını talep etti. Davanın temelinde, iş adamı Yusuf Akkaş'a tehditle et entegre tesisinin satılma girişimi yer alıyor. Davanın birleştirme talebi ise Yargıtay 5. Ceza Dairesi tarafından reddedilmişti.

Kaynak: Haber Merkezi