Saat 05.30 sıralarında gerçekleşen olayda, genç sürücü Fırat Öncü, 34 HLZ 789 plakalı otomobiliyle cadde üzerinde ilerlerken kaldırımda bekleyen iki saldırgan tarafından silahlı saldırıya uğradı. Saldırganlar, genç sürücüyü hedef alarak 17 el ateş ettiler. Öncü, başından vuruldu ve ağır şekilde yaralandı.

Kaza da Beraberinde Geldi

saldırgan

Saldırı sonucu yaşanan panikle birlikte, otomobil kontrolünü kaybederek park halindeki iki başka araca çarptı. Mahalle sakinleri ise silah seslerini duyarak dışarı çıktılar ve saldırganların kaçışını gözlemlediler.

Hızlı Müdahale

Olay yerine hızla sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Genç sürücü Fırat Öncü, vatandaşlar tarafından otomobilden çıkarıldı ve özel bir hastaneye kaldırılarak ameliyata alındı. Durumu ağır olan genç için umut verici bir şekilde müdahale ediliyor.

Polis Çalışma Başlattı

KAZA-13

Saldırganların kaçışını engellemek ve olayı aydınlatmak için polis, bölgede güvenlik önlemleri aldı. Yapılan incelemede, otomobilde ruhsatı başkasına ait bir tabanca bulundu ve kurşunlardan bazıları iki otomobil ile bir doğalgaz kutusuna isabet etti.

Saldırganlar Hala Serbest

Polis, saldırganların kimliğini tespit etmek ve yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor. Olayın ardından merak edilen soruların başında saldırganların motivasyonu ve genç sürücüyle ilişkisi geliyor. Araştırmalar devam ederken, Fırat Öncü'nün sağlık durumu da yakından takip ediliyor.

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci’nin karıştığı kazada 5 kişi yaralandı AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci’nin karıştığı kazada 5 kişi yaralandı