20 yıl cezası vardı, cezaevini boyladı 20 yıl cezası vardı, cezaevini boyladı

2023-2024 sezonu Bursa Süper Amatör Küme C Grubu'nun zirvesinde yer alan İznikspor ve takipçisi İnegöl Orhaniyespor, play-off öncesinde önemli bir mücadeleye çıkıyor. Pazar günü İnegöl'de gerçekleşecek bu karşılaşma, her iki takım için de Bölgesel Amatör Lige yükselme yolunda kritik bir prova niteliğinde. Grupta lider konumda bulunan İznikspor, son iki sezonda kıl payı kaçırdığı Bölgesel Amatör Ligi (BAL) bu sezon hedefliyor. Öte yandan, 50. yılını kutlayan İnegöl Orhaniyespor da bu önemli dönümde BAL'a yükselmeyi amaçlıyor.

Iznikspor

İki takımın da şampiyonluk yolunda gösterdiği performans, futbolseverlerin büyük ilgisini çekerken, bu karşılaşmanın fair play çerçevesinde dostça bir mücadeleye sahne olması bekleniyor. 

Orhaniyespor-1

İznikspor ve İnegöl Orhaniyespor arasındaki bu heyecan verici karşılaşma, bölgedeki futbolseverler için hafta sonunun en önemli etkinliklerinden biri olacak. Maçın sonucu ve takımların sahadaki performansı, play-off öncesi moral ve motivasyon açısından büyük önem taşıyor. İki takımın da amacı, Bursa Süper Amatör Küme'den başarıyla çıkarak Bölgesel Amatör Lige yükselmek.

Kaynak: Şaban Kılıçcı