Son olaylar Haberleri

son olaylar haberleri ve güncel son olaylar gelişmeleri, son olaylar ile ilgili tüm video, son olaylar fotoğrafları ve son olaylar haberleri Genç Gazete sitemizde


Bursa

14 Haziran 2024,Bursa’da vefat edenlere ve defnedilenlere Allah’tan (c.c.) rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz. Bursa’da bugün kimler vefat etti?

İnegöl

14 Haziran 2024,İnegöl’de vefat edenlere ve defnedilenlere Allah’tan(c.c.) rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz. İnegöl’de bugün kimler vefat etti?

Bursa

13 Haziran 2024,Bursa’da vefat edenlere ve defnedilenlere Allah’tan (c.c.) rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz. Bursa’da bugün kimler vefat etti?

İnegöl

13 Haziran 2024,İnegöl’de vefat edenlere ve defnedilenlere Allah’tan(c.c.) rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz. İnegöl’de bugün kimler vefat etti?

Güncel

Kurban Bayramına sayılı günler kaldı. Müslümanlar, Arefe gününden itibaren Kurban Bayramında teşrik tekbiri getiriyor. Peki teşrik tekbiri nasıl getirilir?

İnegöl

13 Haziran 2024,İnegöl’de vefat edenlere ve defnedilenlere Allah’tan (c.c.) rahmet,yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.İnegöl’de bugün kimler vefat etti?

Bursa

12 Haziran 2024,Bursa’da vefat edenlere ve defnedilenlere Allah’tan (c.c.) rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz. Bursa’da bugün kimler vefat etti?

Asayiş

Samsun'un Bafra ilçesinde hayvan otlatırken babası tarafından, tüfekle vurulmuş halde bulunan şahıs kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Bursa

11 Haziran 2024,Bursa’da vefat edenlere ve defnedilenlere Allah’tan (c.c.) rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz. Bursa’da bugün kimler vefat etti?

İnegöl

12 Haziran 2024,İnegöl’de vefat edenlere ve defnedilenlere Allah’tan(c.c.) rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz. İnegöl’de bugün kimler vefat etti?

Asayiş

Antalya'nın Manavgat ilçesinde spor salonundan evine dönmekte olan genç kız, Cumhuriyet Köprüsü yakınlarında "Sapık var" diye bağırınca kaçmaya başlayan şahıs,...

Asayiş

Eskişehir'de el frenini çekmediği için kaymaya başlayan taksisini durdurmaya çalışırken aracının altında kalan sürücünün yaraladığı olaya dair güvenlik kamerası görüntüleri...