Israil Haberleri

israil haberleri ve güncel israil gelişmeleri, israil ile ilgili tüm video, israil fotoğrafları ve israil haberleri Genç Gazete sitemizde


Dünya

İsrail’in saldırılarının aralıksız devam ettiği Gazze Şeridi’nde hayatını kaybedenlerin sayısı 28 bin 985’e, yaralananların sayısı ise 68 bin 883’e yükseldi.

Dünya

Gazze Şeridi'nde yaşanan son olaylarda İsrail, Deir el Balah kenti, Nuseyrat Mülteci Kampı ve Zawaida bölgesinde bulunan 9 evde düzenlediği...

Dünya

 İsrail’in dün gece Maghazi Mülteci Kampı’na düzenlediği hava saldırısında 15 kişi yaralandı.

İnegöl

İnegöl Sivil Toplum Platformu öncülüğünde aylardır Filistin'de katliam yapan İsrail'e tepki için eylem başlattılar.

Dünya

İsrail güçlerinin, Filistin Kızılayı'na ait El-Emel Hastanesi ambulanslarının anahtarlarını çalması, siyonistlerin zulmünü bir kez daha gözler önüne serdi.

Dünya

İsrail'de Tel Aviv ve Kudüs'te düzenlenen esir protestolarında, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu hükümetine yönelik tepkiler giderek artıyor.

Ekonomi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), İsrail'in Filistin'deki zulmüne karşı ticaret yapılmasına yönelik kritik bir karar aldı.

Dünya

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Hamas’ın ateşkes teklifini reddederek, "Tam ve nihai bir zaferden başka çözüm yok" ifadelerini kullandı. Netanyahu, İsrail...

Dünya

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Hamas’ın ateşkes teklifini reddederek, "Tam ve nihai bir zaferden başka çözüm yok" ifadelerini kullandı.

Dünya

ABD Temsilciler Meclisi'nde, İsrail'e yapılacak 17,6 milyar dolarlık destek öngören tasarının reddedilmesiyle gergin anlar yaşandı.

Dünya

Gazze Şeridi'nde yerel hükümeti oluşturan Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin Kassam Tugayları, İsrail'e karşı direnişini sürdürüyor.

Dünya

Kassam Tugayları'ndan Siyonistleri şok eden açıklama: Gazze'de 15 İsrail askeri öldürüldü! Detaylar haberimizde...