Gencgazete Haberleri

gencgazete haberleri ve güncel gencgazete gelişmeleri, gencgazete ile ilgili tüm video, gencgazete fotoğrafları ve gencgazete haberleri Genç Gazete sitemizde


Bursa

Bursa'nın Gököz Köyü Muhtarı Sinan Yalçın, yüzde 95'i atıl olan 5 köyün arazisini ekonomiye kazandırmayı planlıyor.

Eğitim

2024 YKS sonuçları sonrası öğrenciler tercihler konusunda nasıl bir strateji izleyeceklerini düşünüyor. Peki, tercih robotlarına güvenmek ne kadar doğru?

Asayiş

Motosikletli iki kapkaççı, Taksim Meydanı ve çevresinde iki gün boyunca 6 kişinin telefonunu çaldı. Beyoğlu Polisi, soyguncuları yakalayıp tutukladı.

Çevre

Bursa Hayvanat Bahçesi'nde, Dünya Dondurma Günü'nde meyveli dondurmayla buluşan Habeş maymunları, izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı.

Asayiş

İstanbul Kağıthane'de ev sahibiyle tartışan bir kiracı, boşalttığı evi talan etti. Ev sahibi Erdoğan H. fiziksel saldırıya da uğradı.

Yaşam

Sivas'ta bir vatandaş, üzerinde Arapça harflerle "Allah" lafzını andıran kuru ağaç dalını yıllardır bahçesinde saklıyor.

Asayiş

Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde 10 yıl önce kaybolan Hüseyin B.'nin cesedi, eski eşinin oturduğu evin temelinde bulundu.

Asayiş

İzmir'in Çeşme ilçesinde gerçekleşen hırsızlık olayı, Avustralyalı turistin pişman olup iş yeri sahibine özür maili atması ile farklı bir boyut...

Türkiye

Adana'nın Aladağ ilçesinde sabah saatlerinde 4.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremin derinliği 9.26 kilometre olarak ölçüldü.

Astroloji-Rüya

Astrolojiye göre, burçlarımız sadece karakterimizle ilgili değil, yeteneklerimiz ve meslek seçimlerimizle de ilgili. İşte burçlara göre en uygun meslekler!

Astroloji-Rüya

21 Temmuz tarihine ait günlük burç yorumlarını paylaşıyoruz. Bakalım astroloji bugün burcunuz hakkında neler söylüyor?

Astroloji-Rüya

20 Temmuz tarihine ait günlük burç yorumlarını paylaşıyoruz. Bakalım astroloji bugün burcunuz hakkında neler söylüyor?