Zirvenin adresi Kosova Koleji

02 Mart 2020 / Pazartesi 17:15:58 | EĞİTİM |

Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu’nun düzenlediği Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasının İnegöl Şampiyonasına Kosova Eğitim Kurumları damga vurdu.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

AKIL OYUNLARINDA BÜYÜK BAŞARI

Ortaokulda reversi, pentago, mangala, kulami oyunlarında 1.lik, İlkokulda mangalada 1.lik, pentagoda 2.lik, qbitz ve equlibrio da 3.lük elde eden Kosova Eğitim Kurumları İnegöl’de akıl oyunlarında bir marka olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

 

Okul olarak akıl oyunlarına ayrı bir özen göstererek öğrencilerimizi hazırlıyoruz diyerek sözlerine başlayan Özel Devrim Kosova İlkokulu-Ortaokulu Müdürü İbrahim ERGİN, Öğrencilerimiz turnuvaya sıkı bir şekilde hazırlanarak ve bol antrenman yaparak katıldıklarını ifade etti. İbrahim Ergin:

  “Sene başından bu yana antrenmanlar yaparak hazırlanılan turnuvada büyük bir başarı elde ettik. Yarışmada derece alan öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının hayat boyu artarak devamını dilerim. İnegöl’de akıl oyunlarının zirvesinin Kosova Eğitim Kurumları olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiş bulunduk. Okulumuzda öğrencilerimiz her alanda kendilerini geliştirme imkânı bulmaktadır. Seçtiği alanda da uzman eğitimcilerimiz tarafından yetiştirilmektedir. Bu yönden ekibimle profesyonel bir şekilde çalışmaktayız”  dedi.

 

  Sıradaki Haber: Tek suçu başörtülü olmaktı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)