Tedbirler sıklaştırıldı

05 Ağustos 2020 / Çarşamba 11:58:04 | SAĞLIK |

Vaka sayılarında yaşanan artışın ardından tedbirler sıklaştırılırken; alınacak önlemler ve uygulanacak tedbirlerin görüşülmesi amacıyla Kaymakam Şükrü Görücü başkanlığında hastanede bir toplantı düzenlendi.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Normalleşme sürecinin ardından vaka sayısındaki artışın devam etmesi nedeniyle Kaymakam Şükrü Görücü başkanlığında korona toplantısı gerçekleştirildi. İlçedeki artan koronavirüs sayıları masaya yatırıldığı toplantı Devlet Hastanesinde düzenlendi.

 

Kaymakam Şükrü Görücü başkanlığında yapılan toplantıya; İlçe Sağlık Müdürü Dr. Enver Ünal, Hastane Başhekimi Hayrettin Göçmen ile hastane yetkilileri katıldı.

 

Vaka sayılarındaki artışa dikkati çeken Kaymakam Şükrü Görücü, tüm vatandaşlardan maske, mesafe ve temizlik kuralına uymalarını bir kez daha vurguladı. Salgının yayılmasını önleme noktasında kamu görevlilerinin en üst düzeyde çalışma yaptığını belirten Kaymakam Görücü, bu konuda da vatandaşlara büyük görev düştüğünü söyledi.

 

“Tedbir almak zorundayız.” diyen  Görücü şöyle konuştu; “İnegöl Devlet Hastanesinde covid-19 ile ilgili alınacak tedbirlerle ilgili toplantı gerçekleştirdik. Kıymetlı vatandaşlarımız koronovirüsle mücadelemiz devam etmektedir. Mücadelemizde başarı kuralları açık ve net ‘maske’, ‘mesafe’ ve ‘hijjen’. Ceza-i müeyyidelerle karşılaşmamak için lütfen maskemizi takalım ve kurallara uyalım.Vakaların en çok arttığı ortam düğünler.”

  Sıradaki Haber: Cildiye doktorumuz yok
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)