Mobiliyum açıklaması

22 Temmuz 2019 / Pazartesi 16:23:47 | SPOR |

İnegölspor yönetimi sosyal medyada İnegölspor adlı sayfadan Mobiliyum aleyhine yapılan açıklamanın kendileri tarafından yapılmadığını kaydetti.

Basın Sözcüsü Ozan Can tarafından yapılan açıklama şu şekilde: Son günlerde sosyal medya da kulübümüzle alakalı yapılan haberler ve bu haberlere yapılan yorumlar neticesinde kulübümüzce açıklama yapma gereği duyulmuştur.

Kulübümüzün armasını kullanarak açılmış bazı sahte hesapların yapmış olduğu paylaşımların ve yorumların kulübümüzle hiçbir alakası yoktur. Kulübümüzün resmi hesabı www.inegolspor.org. tr dir. facebook ve instagram sayfalarımız ise inegolspor.sk’dır. Bu hesaplar dışında yapılan paylaşımlara itibar edilmemesini önemle rica ediyoruz.

Kulübümüzle alakalı her türlü bildiri ve açıklama basın sözcümüz tarafından yapılmaktadır ve sosyal medya resmi hesaplarımızdan paylaşılmaktadır. Ayrıca sahte hesapların kapatılması konusunda gerekli işlemlerin başlatıldığını kamuoyuna duyurmaktayız.

?bilindiği üzere İnegölspor şehrimizin ve Bursa’nın en önemli marka değerlerinden birisidir. Bu değeri yüceltmek için kulübümüze şehrimizin tüm sivil toplum kuruluşları, kurumları ve esnafları var gücüyle destek vermişlerdir ve her zaman vermeye devam edeceklerdir. son günlerde sosyal medya üzerinde Mobiliyum AVM’nin Bursa Büyükşehir Belediyespor’ a yapmış olduğu sponsorluk desteği ile alakalı yapılan haberler kamuoyunda İnegölspor’a destek yapılmadığı algısı oluşturmuştur. Bilinmelidir ki Mobiliyum AVM de şehrimizin çok büyük bir değeridir ve diğer kurumlar ve STK’lar gibi İnegölspor’umuza desteği olmuştur ve olacaktır. Yapılan bu algı Mobiliyum AVM yönetimine ve kulübümüze bilinçsiz olarak zarar vermiştir. İnegölspor yönetim kurulu olarak destek amaçlı ziyaretlerimizi belirli bir program çerçevesinde sürdürmekteyiz ve Mobiliyum AVM yönetimi de bu program dahilindedir.

Konuya açıklık getirmek ve soru işaretlerini ortadan kaldırmak için bu açıklamayı yapmış bulunmaktayız. herkese teşekkürler.

  Sıradaki Haber: Hacı Mustafa geri döndü
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)