Kafkasspor’dan tepki

03 Ağustos 2020 / Pazartesi 12:56:18 | SPOR |

Süper Amatör’den 4 takımın Bölgesel Amatör Lig’e çıkarılmasına Kafkasspor’dan büyük tepki geldi. Yapılan açıklamada; “Adaletsiz, akla mantığa ve hukuka aykırı bir karara imza atarak 4 takımı Bal ligine çıkaran Osman Kılıç ve yönetimini istifaya davet ediyoruz” denildi.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Kafkasspor yönetiminden yapılan açıklama şu şekilde: “Sezon başı belirlenen Süper Amatör talimatnamesinde play-off oynamak için 1.. ve 2.. olmanın herhangi bir avantajinin olmadığı bir ligde, B ve C grubunda pandemi sürecinde mevcut puan sıralamasında ki birincileri, A grubunda ise tamamen ahbap çavuş ilişkilerinin getireceği menfaatler düşünülerek 2 takım ve toplamda Bursa' dan 4 takım Osman Kılıç ve yönetimi tarafından 45 gün önce BAL Ligine çıkarılmak istenmiştir. Gelen tepkiler üzerine Osman Kılıç ve yönetimi geri adım atıp oyalama taktiği yaparak,  6 takımı Bal ligine çıkarmak istediklerini söyleyip,  almış oldukları kararın sorumluluğunu üzerinden atmaya çalışmışlardır”

 

“Geldiğimiz bu noktada altyapı ve A takım düzeyinde Bursa futboluna yıllardır hizmet eden kulübümüzü görmezden gelerek, adaletsiz, akla mantığa ve hukuka aykırı bir karara imza atarak 4 takımı Bal ligine çıkaran Osman Kılıç ve yönetimini istifaya davet ediyor, resmi işlemler haricinde Osman Kılıç ve yönetimini tanımadığımızı beyan ediyor, bu saatten sonra Bursa futboluna yapacakları en iyi hizmetin istifa olacağını bildiriyoruz. Ayrıca Kafkasspor Camiası bilmelidir ki 40 yıllık mazisiyle, alnı ak ve başı dimdik ayaktadır.  Camiamız ucuz ayak oyunlarıyla bir olmaz, olamaz.. Bu minvalde, her türlü idari ve hukuki başvuru hakkımızı sonuna kadar kullanacağımızdan camiamızın hiçbir ferdinin şüphesi olmasın”

  Sıradaki Haber: 4 takım BAL'a çıktı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (1)
Salih afas
03 Ağustos 2020 / Pazartesi 20:10:28
Osman kılıç kim la ?