İnegölspor’dan açıklama

06 Mayıs 2020 / Çarşamba 18:00:01 | SPOR |

Lig maçlarının 12 Haziran’da başlatılması kararının ardından İnegölspor Başkanı Münür Kanar, açıklamalarda bulundu.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Kanar, “Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bir çok kulübümüz ciddi zarar gördü. 90 kulübün bir talebi vardı 2 ve 3. Lig ile ilgili. Ama bu kararlar şuanda alınmadı. TFF Başkanı sayın Nihat Özdemir’in açıklamalarını bekliyorduk. Öncesinde Kulüpler Birliği Başkanımız ile sık sık  telefonla görüştük. Bugün açıklanan kararı bekliyorduk ama biraz daha farklı bekliyorduk” dedi.

Kanar, şöyle devam etti : “İnegölspor, her zaman ama her zaman bir üst ligi düşünerek oynar. Bu nedenle de hedefimizden şaşmış değiliz. Bize destek lazım diye ligin başından beri sözler sarf ettik. Geldiğimiz noktayı kimse tahmin bile edemiyordu. Dün olduğu gibi bugün de aynı kararlılıkla hedefimize ilerlemek istiyoruz”

“Ben verilen kararın futbol camiasına hayırlar getirmesini temenni ediyorum. İnşallah İnegölspor için de en güzel ve en hayırlısı olmuştur.  Kulüpler için şartlar kötüleşti. Ama biz başarılı olacağımıza inanıyoruz. Virüs nedeni ile görüşemediğimiz taraftarlarımıza ve bize destek veren gönlü güzel kardeşlerimize en yakın zamanda kavuşabilmek dileği ile sizleri çok seviyoruz”

  Sıradaki Haber: 9. sıradaki Play-Off oynamamalı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)