İnegölspor her yerde

17 Ocak 2020 / Cuma 12:09:56 | SPOR |

İnegölspor taraftarları tarafından başlatılan yardım kampanyası ile Ağrı’nın Tutak ilçesine bağlı Erdal Köyü Ortaokulu’nda öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık kıyafetler ile İnegölspor atkı ve bereleri hediye edildi. Ayrıca Şakir Lakşe İlkokulu’nda da İnegölsporlu taraftarlar, öğrencilere karne hediyesi olarak İnegölspor beresi ve atkısı hediye etti.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Ağrı’nın Tutak ilçesine bağlı Erdal Köyü Ortaokulu’nda öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık bot, mont ve eldiven hediye eden taraftarlar, ayrıca öğrencilere İnegölspor atkısı ve beresi de verdi.

 

Öte yandan İnegölspor taraftarları İnegöl’de de farklı bir program gerçekleştirdi. İnegölspor sevgisinin kazandırılması için Şakir Lakşe İlkokulu’nda öğrenim gören öğrencilere İnegölspor beresi ve atkısı hediye edildi. İnegölsporlu taraftarlar Tevfik Taşkın ve Adem Savaş, öğrencilere hediyelerini tek tek takdim etti.

 

Bu programda İnegölspor taraftarları adına açıklamalarda bulunan amigo Tevfik Taşkın, “Bu uygulamayı daha önce arkadaşlarımızla kararlaştırmıştık. Bugün de bu organizasyonu yapmayı Allah İnegölspor taraftarına nasip etti. Ben emeği geçen bütün İnegölspor taraftarlarını kutluyorum. Allah hepsinden razı olsun. İnegölspor taraftarlarının sadece statta takımını destekleyen bir taraftar olmadığını, aynı zamanda yürüttüğü faaliyetlerle insanlığa örnek bir duruş sergilediğini görüyoruz” dedi.

  Sıradaki Haber: Gençler, İstanbul BB’ye kaybetti
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)