Hastane kütüphanesine kitap bağışladılar

03 Haziran 2021 / Perşembe 16:45:00 | EĞİTİM |

Sağlık çalışanlarının desteğiyle hastanede oluşturulan kütüphaneye, Halil İnalcık Sosyal Bilimler Lisesi kitap desteğinde bulundu.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

Hastane Başhekimi Hayrettin Göçmen’in destek çağrısına Halil İnalcık Sosyal Bilimler Lisesinden destek geldi. Okulun Kütüphanecilik Kulübü öğretmen ve öğrencileri, 213 adet kitap bağışladı.

 

Kitapları hastane yönetimine teslim eden Okul Müdürü Cavit Yakşi, “Halil İnalcık Sosyal Bilimler Lisesi olarak ‘Her engeli aşarız biz’ mottosuyla çıktığımız eğitim yolculuğumuzda yaşayan ve yaşatan hastanemiz olan İnegöl Devlet Hastanesi'nin oluşturmak istediği kütüphane için okulumuz Kütüphanecilik Kulübü öğretmen ve öğrencileri ile birlikte naçizane destek sağlamak istedik. Bu bağlamda 213 adet kitap bağışlamış olduk. Ancak gördüğümüz şevk heyecan bizi o kadar etkiledi ki bu çalışmada sonuna kadar yer almaya ve desteğimizi sürdürmeye karar verdik.Bu çok özel çalışmalarından ve bize gösterdikleri ilgiden ve misafirperverlikten dolayı Başhekimimiz Sayın Hayrettin Göçmen’e, Hastane Müdürümüz Erkal Altay'a, müdür yardımcılarımız Meftune Coşkunaslan, Mustafa Barbaros ve Kamil Saçkesen’e, bu kitapların toplanıp tasnif edilmesi ve hazırlanmasında büyük emek ve gayret sarf eden kütüphanecilik kulübü öğretmenlerimiz Eyüp Köksal ile Serap Demir ve öğrencilerime çok teşekkür ederim” diye konuştu.

 

 

  Sıradaki Haber: LGS genelgesi
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)