Fenerbahçeliler’de başkan değişmedi

29 Mart 2021 / Pazartesi 15:19:56 | SPOR |

İnegöl Fenerbahçeliler Derneği, 8. Olağan Genel Kurulunu yaptı. Kongrede, üyelerin oylarının tamamını alan mevcut başkan İhsan Gönül, güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

21 Mart Pazar günü yeterli çoğunluk sağlanamaması nedeniyle gerçekleşemeyen genel kurul, 28 Mart Pazar günü çoğunluk aranmaksızın pandemi kurallarına uygun şekilde gerçekleştirildi. 

 

Divan Başkanlığını Cemal Arık, Kâtip Üyelikleri Burhanettin Özdemir ve Türker Kanar’ın yaptığı Genel kurulda 46 üye oy kullandı. 2 dönemdir Dernek Başkanlığını yürüten İhsan Gönül ve arkadaşlarının tek liste ile aday olduğu genel kurulda, mevcut başkan İhsan Gönül, güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi.

 

Başkan İhsan Gönül konuşmasında, iki yıllık faaliyetlerini anlattı. Yeni dönemle alakalı müjde veren Başkan Gönül, Dernek üyelerine ve Fenerbahçelilere layık sosyal tesisleri ile dernek binasının yapılması için çalışacaklarını, bu projeye destek verecek bir çok sanayici üyenin ve Fenerbahçelilerin olduğunu söyledi. Dilek ve temennilerde söz alan Onursal Başkan Refik Tabakoğlu ise duygusal bir konuşma yaptı.

 

İhsan Gönül başkanlığındaki yeni yönetimde; Ergün Yıldız, Hakan Yoldaş, Ünal Tiryaki, Mustafa Murat Ekinci, Nezahat Balkış, Nilüfer Ezim, Levent Ölmez, Hakan Sorguç, Deniz Erdem, Atalay Kiremitçi, Doğan Temizkan, Tarık Tuğ, Kamil Çetin ve Tayfun Fergana yer aldı. Denetleme Kurulu ise İsmail Fergana, Burhanettin Özdemir ve Şakir Çalışkan’dan oluştu.

  Sıradaki Haber: Hoca umutlu konuştu
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)