Bursaspor Futbol Okulu açıldı

11 Ekim 2021 / Pazartesi 16:29:16 | SPOR |

Yaklaşık 3 yıldır birçok ilde ve yurt dışında Bursa'yı ve Bursaspor'u tanıtan, geleceğin futbolcularını yetiştirmeyi amaçlayan Bursaspor Futbol Okulları, İnegöl'de de futbol okulu açtı. Futbol Okulunda kız çocuklarına da eğitim verilecek.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

İnegöl'ün tecrübeli antrenörü, aynı zamanda Beden Eğitimi Öğretmeni olan Hakan Dede tarafından açılan Futbol Okulu, 4 Ekim'de antrenmanlara başladı.

 

Park Caddesi üzerindeki Olimpik Spor Tesisleri'nde faaliyetine başlayan İnegöl Bursaspor Futbol Okulu, 2007 - 2016 tarihleri arasında doğan erkek ve kız çocuklarına hafta sonları (Cumartesi-Pazar) futbol eğitimi imkânı sağlayacak. Kız çocukları adına bu olanağı sağlayan ilçemizdeki tek Futbol Okulu özelliğini taşıyan İnegöl Bursaspor Futbol Okulu genç yetenekleri bekliyor.

 

Bursaspor'un oyuncu fabrikası Vakıfköy Altyapı Gençlik Geliştirme Merkezi ile koordine bir şekilde çalışmalarını sürdürecek olan Futbol Okulu, belirli aralıklarla Vakıfköy ziyaretleri yaparak, orada antrenman yapma imkanı sağlayacak.

 

Genç ve dinamik antrenörleri bünyesine katan İnegöl Bursaspor Futbol Okulu'nda gönüllü olarak yardımcı olan Sınıf Öğretmeni Metin Yüksek Eğitim ve Halkla İlişkilerle beraber kulüple olan bağlantıda yardımcı olurken, Beden Eğitimi Öğretmenleri ve Futbol Antrenörleri Metin Aydın, Tokay Yalçınkaya ve Kaleci Antrenörü Fırat Işık da görev alıyor.

 

 

  Sıradaki Haber: Tek golle kazandı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)