Bu yaz camideyim

30 Haziran 2019 / Pazar 15:39:39 | İNANÇ |

Genç MÜSİAD İnegöl Şubesi tarafından organize edilen ‘Bu Yaz Camideyim’ Projesi başladı. Hocaköy ve Çeltikçi Mahallesi’ndeki camilerde yürütülen 6 haftalık projeyle; dinini ve milletini seven nesiller yetişiyor.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

HOCAKÖY VE ÇELTİKÇİ MAHALLESİ’NDE

Genç MÜSİAD İnegöl Şubesi tarafından gerçekleştirilen ‘Bu yaz camideyim’ projesi; Genç MÜSİAD İnegöl Şube Başkanı Fatih Arıcı ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Faruk Kılıç, Ahmet Kemal Temelli, Said Coşkun, Engin Beyhan, Melih Koşarer, Enes Malik Ubuz, Emre Aracıkan, Mustafa Ateş ile MÜSİAD İnegöl Şube Sekreteri Ömer Faruk Karaçocuk’un katılımıyla Hocaköy ve Çeltikçi Mahallesi’ndeki camilerde başladı.

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Genç MÜSİAD İnegöl Şube Başkanı Fatih Arıcı yaptığı açıklamada, Projenin sosyal sorumluluk projeleri kapsamında yapıldığını söyledi. Arıcı bu projenin amacının dinini ve milletini seven nesillerin yetiştirilmesine katkıda bulunmak olduğunu vurguladı.

6 HAFTA SÜRECEK

Başkan Arıcı, Projenin 6 hafta süreceğini, projenin bitiminde Eğimciler tarafından belirlenen kategorilerde dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verileceğini belirterek, amaçlarının camilerin halkla bütünleşmesi, camii kültürünün yaygınlaşması ve toplumun ibadethanelerle kucaklaşmasını sağlamak olduğunu ifade etti.

 

  Sıradaki Haber: Yedihilal yaz etkinlikleri başladı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)