Belediye taraf olmamalı

06 Ağustos 2020 / Perşembe 13:47:28 | GÜNCEL |

CHP İnegöl Gençlik Kolu Başkanı Okan Göktaş, İnegöl Belediyesi’nin İnegölspor kongresinde taraf olmaması gerektiğini kaydetti.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

CHP İnegöl Gençlik Kolu Başkanı Okan Göktaş, yaptığı açıklamada; “Toplum olarak futbol oyununu çok seviyoruz ve futbol da olup bitenleri hepimiz çok yakından ve heyecanla takip ediyoruz. Malumunuz, güzel şehrimizin göz bebeği İnegölspor'umuz'un da kongre heyecanını yaşadığımız günler içindeyiz. İnegölspor bu şehirde yüksek dağ, yüksek dağın çetin kışı, serin yazı olur. Çetin kışı göğüsleyip bizleri serin yaz günlerine kavuşturmayı vaat eden iki güzide başkan adayımız ve çok değerli insanlardan oluşan ekipleri var. İnegölspor'a hizmet, İnegöl halkına hizmettir şiarıyla her iki ekibe de canı gönülden teşekkür eder, başarılar dileriz. Medeni cesaretlerinden ve sorumluluk bilinçlerinden ötürü her iki adayı ve ekiplerini de kutlarız. Bizlere play-off heyecanını yaşatan önceki yönetime de şükranlarımızı sunarız”

 

“İnegöl Belediyesi'nin seçim yarışına bir taraf olarak dahil olması yahut en azından böyle bir intiba oluşması sporda siyaset ve kulüpte ayrışma endişesi yaratsa dahi, bizler kazanan adayın ve ekibinin etrafında tüm ilçe halkının kenetleneceğinden, belediyemizin de bu kenetlenmenin bir parçası olacağından eminiz. Tüm hemşehrilerimizle birlikte ortak gayemiz İnegölspor'un başarısın gururunu yaşamak, ilçe sporunun geleceğini sağlam temeller üzerine inşa etmektir. Kongre, İnegölsporumuz'a ve İnegöl halkımıza hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

  Sıradaki Haber: Hizmete başladı
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)