Bakana İnegöl davet

01 Aralık 2021 / Çarşamba 15:26:56 | GÜNCEL |

MÜSİAD İnegöl Şubesi Başkanı Mehmet Döngel, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’e gerçekleştirilen ziyarette, yapımında sona gelinen MÜSİAD Saime Sultan Bilim Sanat Merkezi hakkında bilgi vererek, Bakan Özer’i açılış için kentte davet etti.

gencgazete.net'e Google'da abone olun Google News

MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı ve Genel Merkez üyeleri, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'i makamında ziyaret etti. Ziyarete katılan MÜSİAD İnegöl Şubesi Başkanı Mehmet Döngel, yapımı devam eden MÜSİAD Saime Sultan Bilim Sanat Merkezi hakkında Bakan Özer’e bilgi verdi.

 

Konu hakkında MÜSİAD İnegöl Şubesinden yapılan yazılı açıklamada; “Genel Başkanımız Sn. Mahmut Asmalı, Genel Merkez YK Üyelerimiz ve Şube Başkanlarımız Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanı Sn. Mahmut Özer'i ziyaret ederek, yeni dönem çalışmalarımıza ilişkin fikir alışverişinde bulundu. Misafirperverliği ve iyi dilekleri için Bakanımıza teşekkür ediyoruz.”

 

“Ziyarete Şube Başkanımız Mehmet Döngel ve Başkan Yardımcımız Samet Kızılarslan'da katılım sağlamıştır. Ziyarette, yapımı Şubemiz tarafından üstlenilen MÜSİAD Saime Sultan Bilim Sanat Merkezi hakkında da bilgi verilmiş olup, Bakanımız okulumuzun açılışı için İnegöl'e davet edilmiştir.” ifadeleri kullanıldı.

 

 

  Sıradaki Haber: Simit 3,5 TL oldu
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)