İMZASINI DA ATTI

Aksaray’da kendini telefon kamerasıyla kayda aldıran sürücü, bir de görüntünün altına imzasını atarak, “Hayırlı uğurlu olsun kardeşim” notuyla sosyal medyada paylaştı.

Olay, dün akşam saatlerinde Hacılarharmanı Mahallesi Oogar Kavşağı’nda yaşandı. Edinilen bilgiye göre, arkadaşının düğün konvoyuna lüks aracıyla katılan C.O. (26), konvoyda düğün aracını durdurarak gelin ve damadı aşağıya indirdi.

Efeler'de Yangın Değil, Seyreden Kalabalık Şaşkınlık Yarattı! Efeler'de Yangın Değil, Seyreden Kalabalık Şaşkınlık Yarattı!

AW007385_03

GELİN VE DAMADI EZEBİLİRDİ

Trafiğe açık alanda ve oldukça işlek olan caddede gelin ve damadı kavşağın ortasına koyan arkadaşları meydanı C.O. isimli trafik magandasına bıraktı. Onlarca kişinin hayatını hiçe saymak bir yana, trafikte seyreden araçlara da aldırış etmeyen C.O. isimli sürücü lüks aracıyla gelin ve damadın etrafında drift atmaya başladı.

AW007385_02

HERKES ALKIŞLADI

Drift attığı sırada etrafa toplanan arkadaşları onu alkışlarla desteklerken, tüm bu yaşananlar anbean cep telefonu kamerasına yansıdı. Özellikle kendi magandalığını da cep telefonu kamerasıyla kayda aldıran sürücü, bir de görüntünün altına imzasını atarak görüntüleri sosyal medyada “Hayırlı uğurlu olsun kardeşim” notuyla paylaştı.

Trafikte seyreden diğer araç sürücüleri ise gitmek için yolda magandanın drift atmasını beklemek zorunda kaldı. Bazı sürücüler magandaya da aldırış etmeden yoluna devam etti.

AW007385_01