Ünlü eski oyuncu ve Umuda Koşanlar Derneği'nin kurucusu Gamze Özçelik, Avustralyalı oyuncu Reshad Strik ile dünyaevine girdi. Reshad Strik, özellikle "Ailenin Yeni Üyesi" programıyla tanınıyor ve birçok Türk yapımında rol almış bir isim. Boşnak kökenli Strik, 1981 yılında Avustralya'da doğmuş ve 'Filinta' ile 'Diriliş Ertuğrul' gibi sevilen dizilerde performansıyla dikkat çekmişti.

Gamze Özçelik ve Reshad Strik Evlendi! Düğüne İnegöl’den Muzaffer Çilek de Katıldı Gamze Özçelik ve Reshad Strik Evlendi! Düğüne İnegöl’den Muzaffer Çilek de Katıldı

Çiftin sürpriz nikah töreni, arkadaşlarının sosyal medya hesapları üzerinden duyuruldu. Yapılan duyuruda duygusal ifadeler yer aldı: "Ortak bir yazı daha oldu kardeşim ile. Aynı günde evlenmek de dahil oldu. Ne kadar şükür etsem az... Çok mutluyum aynı zamanda çok da hüzünlü. Orada olmayı çok istememe rağmen nasip olmadı ama kalplerimiz birdi. Rabbim Mekke'ye Medine'ye Afrika kıtasına tüm mazlum coğrafyalara birliktelik, umuda koşmak nasip olsun kıymetlim. Allah iki cihan saadeti nasip etsin. Kördüğüm gibi bir sevgi hanesi nasip etsin. Ağlıyorum ama sevinçten... Ömür boyu mutlu olun."

Kaynak: www.ntv.com.t