Tekirdağ’da meydana gelen trafik kazasında, kayganlaşan zemin nedeniyle yoldan çıkan bir otomobil beton bloğa çarparak paramparça oldu. Olay, akşam saatlerinde Edirne yolu Ergene ilçesine bağlı Marmaracık Mahallesi yakınlarında meydana geldi. Çorlu istikametine seyreden A.Y. yönetimindeki 59 DK 695 plakalı otomobil, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kayganlaşan zeminde kontrolden çıkarak yol kenarındaki beton bloğa çarptı.
Tekirdağ'da Kaygan Zemin Faciası: Otomobil Beton Bloğa Çarptı
Kaza sonucunda motordan ayrılan araç, hurda yığınına dönüşürken, sürücü A.Y. ile araçta bulunan Y.P. ve M.Ö. isimli gençler yaralandı. Olay yerine hızla sevk edilen sağlık ekipleri, yaralılara ilk müdahaleyi gerçekleştirdi. Ardından ambulanslarla yaralılar, Çorlu Devlet Hastanesi’ne ve özel hastanelere sevk edilerek tedavi altına alındı. Yapılan kontroller sonucunda, yaralı gençlerin hayati tehlikelerinin bulunmadığı belirlendi.
Kaza Sonrası Sağlık Ekipleri Hızla Müdahale Etti, Yaralılar Tedavi Altında
Kaza sonrasında polis ekipleri tarafından olay yerinde inceleme başlatıldı. Araştırmalar kapsamında, kazanın neden kaynaklandığı ve sorumluluk durumu üzerinde detaylı bir inceleme yapılıyor. Kaza ile ilgili alınacak olan bilgiler doğrultusunda gerekli yasal işlemlerin başlatılması bekleniyor.
Tekirdağ'da Meydana Gelen Kaza: Otomobil Hurdaya Döndü, Yaralılar Hastanede Tedavi Altında
Öte yandan, kaza haberinin duyulmasının ardından bölgeye gelen vatandaşlar, olay yerinde yaşanan trajik durumu üzüntüyle izledi. Güvenlik güçleri, trafiğin akışını düzenlemek ve olay yerindeki çalışmaları sürdürmek amacıyla çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı.