Sosyal medyanın gözde isimlerinden Şulemsi, 26 yaşında edindiği inanılmaz servetiyle gündemde. Peki, bu servetin kaynağı ne? Lüks hayatın sırları neler? İşte detaylar...

İhtiyaç sahiplerine: Doğalgaz desteği artırıldı İhtiyaç sahiplerine: Doğalgaz desteği artırıldı

 Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ın tutuklanmaları, sosyal medya fenomenlerinin hayatlarını mercek altına aldı. Bu isimlerden biri de Şule Kayatürk, yani sosyal medyada bilinen adıyla Şulemsi. 26 yaşındaki fenomenin sahip olduğu servet, lüks yaşamı ve bu servetin kaynağı şu an herkesin merak konusu. Peki, Şulemsi'nin serveti nasıl oluştu? Onun hikayesi, sosyal medyada sergilenen lüks yaşamların gerçek yüzünü ortaya koyuyor.

Şulemsi: Sosyal Medyanın Lüks Yaşam Tutkunu

Şulemsi'nin İnanılmaz Serveti

Şule Kayatürk, yani herkesin Şulemsi olarak tanıdığı genç fenomen, 26 yaşında ve 16 villa, 28 daire, 1 helikopter, 173 iş yeri ve 1 yata sahip. Bu servetin nasıl edindiği ise hala gizemini koruyor. Dilan Polat'ın tutuklanmasıyla birlikte, Şulemsi'nin de lüks yaşamı ve servetinin kaynağı soru işaretleri yaratmaya başladı.

Şulemsi'nin sosyal medyada sergilediği lüks yaşam tarzı, göz kamaştırıcı. Ancak bu yaşam tarzının nasıl finanse edildiği, herkesin aklında. Dilan ve Engin Polat'ın ardından, Şulemsi ve eşi de kamuoyunun dikkatini çekiyor. Özellikle geçmişten günümüze yaşadığı değişim, herkesin merakını daha da artırıyor.

"16 villa, 28 daire, 1 helikopter, 173 iş yeri, 1 yat. Peki, bu servet nasıl elde edildi?"

ŞULEMSİ’NİN DİLAN POLAT İLE ARKADAŞLIĞI

Sulemsi adıyla tanınan Şule Kayatürk’ün, Dilan Polat ile yakın arkadaş olduğu belirtiliyor. Kayatürk'ün, Dilan Polat ile birlikte sosyal medyada ünlü olduğu iddia edildi. Kayatürk, Dilan Polat’ın tutuklanmasının ardından sosyal medya hesaplarında herhangi bir paylaşım yapmadı. Kayatürk’ün, Dilan Polat ile ilgili soruşturmada ifade verip vermediği ise henüz açıklanmadı.