Bursa Hava Durumu

Bursa’da 11 Haziran 2024 tarihinde hava oldukça sıcak ve güneşli olacak. Meteoroloji verilerine göre en yüksek sıcaklık 38°C, en düşük sıcaklık ise 20°C olarak tahmin ediliyor. Yağış beklenmeyen şehirde rüzgar hızı 1.54 km/s ile oldukça düşük seyredecek. Nem oranı %60 civarında olacak. Bu sıcak hava dalgası, açık hava etkinliklerini ve günlük yaşamı etkileyebilir. Uzmanlar, dışarı çıkarken güneşten korunma önlemlerine dikkat edilmesi gerektiğini belirtiyor​.

Bursa'da davullu zurnalı toplu sözleşme sevinci! 3 bin TL ikramiye, yüzde 25 indirim... Bursa'da davullu zurnalı toplu sözleşme sevinci! 3 bin TL ikramiye, yüzde 25 indirim...

İnegöl Hava Durumu

İnegöl’de de benzer şekilde sıcak ve güneşli bir gün bekleniyor. 11 Haziran’da en yüksek sıcaklık 38°C, en düşük sıcaklık ise 22°C olacak. Yağış ihtimali bulunmayan İnegöl’de, rüzgar hızı 5.35 km/s olarak tahmin ediliyor. Nem oranı ise %61 seviyelerinde olacak. İnegöl’de de dışarıda zaman geçirecek vatandaşların güneşten korunmaları ve bol sıvı tüketmeleri önemle tavsiye ediliyor​​.

Kaynak: Haber Merkezi