Türkiye otomotiv pazarında Nisan ayı, sıfır kilometre araçların fiyatları ile dikkat çekti. Farklı dünya markalarının yeni modelleri arasında, en uygun fiyatlı ve en çok tercih edilen modeller şaşırtıcı derecede uygun fiyatlarla alıcılarını buldu. İşte bu ayın en popüler modelleri ve dikkat çeken fiyatları:

-     Suzuki Swift    : 998 bin TL ile bu ayın zirvesinde yer alıyor. Suzuki Swift, hem fiyatı hem de sunduğu özelliklerle tüketiciler tarafından yoğun ilgi görüyor.

  

-     Hyundai i20    : 940 bin TL fiyat etiketiyle, hem kalitesi hem de uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

  

-     Dacio Sandero    : 923 bin TL fiyatla satışa sunulurken, daha maceracı bir versiyon olan Dacio Sandero Stepway ise 908 bin TL'ye alıcılarını bekliyor.

  

Altın Fiyatları Düşüyor mu? 25 Mayıs Cumartesi  Altın Fiyatları Altın Fiyatları Düşüyor mu? 25 Mayıs Cumartesi  Altın Fiyatları

-     Fiat Panda    : İtalyan tasarımı ve pratik kullanımıyla 830 bin TL gibi bir fiyatla piyasada yerini alıyor.

  

-     Kia Picanto    : 847 bin TL fiyat etiketiyle, küçük şehir aracı segmentinde tercih edilen modeller arasında.

  

-     Hyundai i10    : 835 bin TL ile küçük ve ekonomik bir seçenek olarak öne çıkıyor.

  

-     Fiat Egea Sedan    : 814 bin TL ile listemizin en uygun fiyatlı modeli olarak dikkat çekerken, fiyat-performans oranıyla öne çıkıyor.

Bu modeller, sürdürülebilir fiyat politikaları ve geniş model yelpazesiyle Türkiye'de otomobil severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Nisan ayında satış rekorları kıran bu modeller, otomobil pazarında rekabeti artıran önemli faktörler arasında yer alıyor.

Kaynak: Haber Merkezi