KANAL D Yayın Akışı

  • 07:00 Afili Aşk
  • 08:30 Konuştukça
  • 09:45 Magazin D Cumartesi
  • 13:00 Arda'nın Mutfağı
  • 14:00 Kayıp Çocuklar Masalı
  • 16:00 Yalan
  • 18:30 Kanal D Haber Hafta Sonu
  • 20:00 Shrek 2
  • 21:45 Eski Evdeki Büyülü Saat
  • 23:45 Çok Akustik
  • 02:15 Güneşin Kızları
  • 03:45 Müzik Arası
  • 04:45 Tatlı İntikam

 

STAR TV Yayın Akışı

  • 07:00 Pulsar
  • 08:30 Dr. Özgür Koldaş ile Sağlık Gündemi
  • 09:30 Özlem Denizmen ile Para Durumu
  • 10:30 Hanım Köylü
  • 13:15 Vikingler Büyük Macera- Yabancı Sinema
  • 14:45 Bay Link Kayıp Efsane- Yabancı Sinema
  • 16:45 Güzel Köylü
  • 19:00 Star Haber
  • 20:00 İbo Show
  • 22:45 Sucu Kamil- Yerli Film
  • 00:30 İstanbullu Gelin
  • 03:15 Baba Ocağı
  • 04:45 Vikingler Büyük Macera- Yabancı Sinema
  • 06:00 Bay Link Kayıp Efsane- Yabancı Sinema

 

SHOW TV Yayın Akışı

  • 07:00 Bahar
  • 10:00 Cumartesi Sürprizi
  • 13:00 Köşeyi Dönen Adam
  • 14:30 Sandık Kokusu
  • 18:25 Hafta Sonu Ana Haber
  • 20:00 Güldür Güldür Show- Sezon Finali
  • 23:45 Banker Bilo
  • 01:30 Bahar
  • 03:45 Baba

 

ATV Yayın Akışı

  • 07:30 ATV'de Hafta Sonu
  • 10:00 Akıncı- Çizgi Dizi
  • 10:30 İstanbul Muhafızları- 100 Yılın Muhafızları
  • 11:50 Maide'nin Altın Günü- Yerli Sinema
  • 14:00 Alan
  • 17:00 Kirpi Sonic
  • 19:00 ATV Ana Haber
  • 20:00 Alaaddin- Yabancı Sinema
  • 22:40 Örümcek Adam Eve Dönüş/ Yabancı Sinema
  • 01:20 Yalan Dolan- Yerli Sinema
  • 02:45 Kuruluş Osman
  • 05:10 Kalp Yarası

 

TRT 1 Yayın Akışı

  • 06:08 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
  • 06:10 Beni Böyle Sev
  • 09:05 Nostalji Kuşağı "Perihan Abla"
  • 10:00 Hayallerinin Peşinde
  • 11:30 Türk Sineması "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
  • 13:00 Yabancı Sinema "Zafere Kaçış"
  • 16:00 UEFA EURO 2024 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme Maçları "Macaristan-İsviçre"
  • 18:00 Ana Haber
  • 19:00 UEFA EURO 2024 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme Maçları "İspanya-Hırvatistan"
  • 20:00 UEFA EURO 2024 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme Maçları "İtalya-Arnavutluk"
  • 00:15 Pelin Çift İle Gündem Ötesi
  • 01:50 Gönül Dağı
  • 04:25 Hayallerinin Peşinde

 

NOW TV Yayın Akışı

  • 08:30 Çalar Saat Hafta Sonu
  • 11:15 Ekonomi Arası
  • 11:20 Memet Özer ile Mutfakta
  • 12:15 Kamera Arkası
  • 12:45 Yasak Elma
  • 15:45 Hudutsuz Sevda
  • 19:00 Now Ana Haber Hafta Sonu
  • 20:00 Sen Çal Kapımı
  • 23:00 Yabani
  • 02:00 Mucize Doktor
  • 04:30 Son Yaz
  • 06:00 Her Yerde Sen

 

TV8 Yayın Akışı

  • 07:45 Süper Bir Takım- Çizgi Film
  • 08:00 Türkiye'nin Doktorları
  • 09:00 Bir Yemek Olsan
  • 10:00 Gazete Magazin
  • 14:15  Eski Dost/ Yabancı Sinema
  • 16:30 Çarkıfelek
  • 20:00 MasterChef Türkiye / Yeni Bölüm
  • 00:15 Survivor Ekstra
  • 02:30 Yabancı Sinema
  • 05:00 Dizi

Kaynak: Haber Merkezi