"Ayyıldız Tim, İsrail Savunma Bakanlığı'nı mı hackledi? Ayyıldız Tim kimdir, kurucusu kim? " Türkiye'nin en tanınmış hacker gruplarından biri olan "Ayyıldız Tim," dikkat çekici ve önemli bir açıklamada bulundu. İsrail Savunma Bakanlığı'nı hack'lediklerini iddia etti. 

Ayyıldız Tim, İsrail Savunma Bakanlığı'nı mı hackledi?

Ayyıldız Tim, bu iddiasını desteklemek için bir ekran görüntüsü dahi paylaşımda bulunmadı. Grup, bu olayın sadece bir başlangıç olduğunu ve gelecekte daha çoğunu yapabileceklerini söyledi. 

Ayyıldız Tim, İsrail Savunma Bakanlığı'nı mı hackledi?

Zorunlu kış lastiği denetimi bugün başladı Zorunlu kış lastiği denetimi bugün başladı

İsrail'i hackleme olayı nedir? Ayyıldız Tim, İsrail Savunma Bakanlığı'nı mı hackledi? Ayyıldız Tim kimdir, kurucusu kim?

Ayyıldız Tim, İsrail Savunma Bakanlığı'nı mı hackledi?

AYYILDIZ TİM'İN İSRAİL'İ HACKLEME OLAYI NEDİR?

İsrail'i tehdit eden Ayyıldız Tim, İsrail Savunma Bakanlığına ait hassas verilere erişim sağladığını iddia etti. Bu veriler arasında gizli askeri bilgiler, tatbikat verileri ve personel kayıtları yer alıyor. Hacker grubu, elde etmiş olduğu verileri teyit etmek için bir ekran görüntüsünü kamuoyuyla paylaştı.

Hack grubu şu açıklamada bulundu: "İsrail Savunma Bakanlığa ait çok gizli askeri veriler, tatbikat verileri ve personel verileri Ayyıldız Tim tarafından hacklenip ele geçirilmiştir. Türk'ün gücünü göreceksiniz! Sessizce nöbetteyiz."

AYYILDIZ TİM KİMDİR, KURUCUSU KİM?

Ayyıldız Tim, (kısa ismiyle AYT), Türkiye'de faaliyette olan, kendisini vatanperver ve milliyetçi olarak tanımlayan Türk hacker grubu. Bünyesinde sanal rütbe sistemi vardır. 

Kendilerini Türkiye'yi gelecek için sanal tehditlerden korumak ve cevap vermek adına toplanmış sanal dünyanın askerleri diye tanıtmaktadırlar. Grup bu ifadelerini milliyetçilik fikri ile birleştirdiğini ve Soğuk Savaş'ın antikomünist psikolojik savaş tekniklerini kullanarak hack eylemlerini gerçekleştirdiğini iddia etmektedir.