AK Parti Avcılar ilçesinde Abdullah Küçükoğlu ismi geldi. 31 Mart 2024 yerel seçimleri için kolları sıvayan AK Parti Avcılar ilçe belediye başkan adayı Abdullah Küçükoğlu oldu. Abdullah Küçükoğlu hayatı merak konusu oldu. Milyonlarca vatandaşın gündeminde yer alan Avcılar belediye başkan adayı Abdullah Küçükoğlu siyasi kariyeri araştırılmaya başladı. Mevcut Avcılar İlçe belediye başkanı olan Abdullah Küçükoğlu 2024 seçimlerinde Avcılar için bir kez daha yarışa girdi. Peki, Avcılar AK Parti belediye başkan adayı Abdullah Küçükoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte AK Parti Avcılar belediye başkan adayı Abdullah Küçükoğlu hakkında merak edilenler..

ABDULLAH KÜÇÜKOĞLU KİMDİR?

Abdullah Küçükoğlu 1978 yılında Ankara, Çankaya dünyaya gelmiştir. Eğitimini Uludağ Üniversitesi iktisat fakültesi, Maliye bölümünde tamamlamıştır. 2001 yılında AK Partinin kurucu ilçe yönetim kurulu üyesi olarak siyasete başlamış ve 22 yıldır çeşitli kademelerde görev almıştır. İlçe yönetim kurulu üyeliği, Belediye Meclis Üyeliği, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği, İBB. Başkanlık Divan katipliği ve İBB. Deprem Doğal Afet Komisyon üyeliği, Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Üyeliği, AK Parti İstanbul İl Teşkilat Komisyonu üyeliği, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuştur. İstanbul ve Bulgaristan’da bulunan tekstil ve kimya sektörlerinde ticaret yapmaktadır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "ADANA, BÖYLE ARTİSTLİKLERE EYVALLAH EDER Mİ?" Cumhurbaşkanı Erdoğan: "ADANA, BÖYLE ARTİSTLİKLERE EYVALLAH EDER Mİ?"

Evli ve bir kız, bir erkek çocuk babasıdır.

Editör: Fırat Çelik