Koç (21 Mart - 19 Nisan)

Yeni bir kursa başlamak veya mevcut eğitiminizde daha aktif rol almak için enerjiniz yüksek. Rekabetçi ortamlarda başarılı olacaksınız.Hareketli ve enerjik bir gün sizi bekliyor. Spor yapmak veya açık hava aktivitelerine katılmak iyi gelecek.

Boğa (20 Nisan - 20 Mayıs)

Bugün öğrendiklerinizi pratiğe dökmek ve somut sonuçlar elde etmek isteyeceksiniz. Uygulamalı derslere odaklanın.Evde huzurlu bir ortam yaratmak için çaba sarf edebilirsiniz. Dekorasyon veya yemek yapma gibi aktivitelere yönelebilirsiniz.

İkizler (21 Mayıs - 20 Haziran)

Meraklı ve öğrenmeye açık bir gün. Yeni bilgiler edinmek için araştırma yapabilir, belgesel izleyebilirsiniz.Sosyal çevrenizle iletişim halinde olacağınız bir gün. Kısa geziler veya arkadaş buluşmaları keyifli olabilir.

Genc Gazete Astroloji Burc Ikizler(4)

Yengeç (21 Haziran - 22 Temmuz)

Duygusal olarak dengeli hissettiğinizde daha iyi öğreneceksiniz. Sakin bir ortamda çalışmaya özen gösterin.Ailenizle vakit geçirmek ve evinizde rahatlamak isteyebilirsiniz. Duygusal ihtiyaçlarınıza odaklanın.

Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Liderlik becerilerinizi kullanabileceğiniz grup çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. Sunum veya proje ödevi için uygun bir gün.Kendinizi ifade etmek ve yeteneklerinizi göstermek isteyeceksiniz. Hobi veya sanatsal aktivitelere zaman ayırın.

Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)

Detaylara odaklanma ve analiz yeteneğiniz sayesinde karmaşık konuları kolayca anlayabilirsiniz. Planlı ve programlı çalışın.Günlük işlerinizi düzenlemek ve sağlıklı alışkanlıklar edinmek için uygun bir gün. Beslenmenize dikkat edin.

Genc Gazete Astroloji Burc Ikizler(2)

Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)

Estetik zevkinizi kullanabileceğiniz sanatsal veya tasarım odaklı derslerde başarılı olabilirsiniz. Grup çalışmaları verimli geçecek.Güzellik ve uyum arayışı içinde olacaksınız. Evinizi güzelleştirmek veya sanatsal aktivitelere katılmak iyi hissettirecek.

Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)

Araştırma yapma ve derinlemesine öğrenme isteğiniz yüksek. Gizemli veya psikoloji ile ilgili konulara ilgi duyabilirsiniz.Duygusal olarak yoğun bir gün. Çeşitli aktivitelerle zihninizi sakinleştirebilirsiniz.

Yay (22 Kasım - 21 Aralık)

Farklı kültürler, felsefe veya seyahat ile ilgili konularda daha kolay öğreneceksiniz. Açık hava dersleri keyifli olabilir.Özgürlük ve macera arayışı içinde olabilirsiniz. Yeni yerler keşfetmek veya spontane planlar yapmak iyi gelecek.

Genc Gazete Astroloji Burc Ikizler(3)

Oğlak (22 Aralık - 19 Ocak)

Disiplinli ve planlı çalışmanız sayesinde hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Uzun vadeli projeler için uygun bir gün.Sorumluluklarınızı yerine getirmek ve hedeflerinize odaklanmak isteyeceksiniz. Zaman yönetimi önemli.

Kova (20 Ocak - 18 Şubat)

Teknoloji, bilim veya sosyal bilimler gibi alanlarda daha kolay öğrenebilirsiniz. Özgün fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz.Sosyal gruplarla vakit geçirmek ve fikir alışverişinde bulunmak isteyebilirsiniz. Toplumsal konulara ilgi duyabilirsiniz.

Balık (19 Şubat - 20 Mart)

Sezgileriniz ve yaratıcılığınız yüksek olacak. Sanat, müzik veya edebiyat gibi alanlarda başarılı olabilirsiniz.Duygusal olarak hassas bir gün. Meditasyon veya doğa yürüyüşü gibi aktiviteler size iyi gelebilir.

Genc Gazete Astroloji Burc Ikilzer (4)

Kaynak: Haber Merkezi