15 Mart 2024 Cuma günü için Kanal D, Show TV, TRT1, TV8, Star TV, Now TV ve ATV'nin yayın akışlarının detaylı ayrıntıları ise şöyle:

KANAL D YAYIN AKIŞI

06:45 - Küçük Ağa: Komedi türündeki dizide, zengin bir ailenin oğlu olan Ali'nin hikayesi anlatılıyor.

08:00 - M. Fatih Çıtlak İle Huzur Vakti: Ruhani bir program olan "Huzur Vakti", izleyicilere manevi bir yolculuk sunuyor.

09:00 - Neler Oluyor Hayatta?: Hayatın farklı yönlerine odaklanan program, izleyicilere farkındalık kazandırmayı amaçlıyor.

11:00 - Camdaki Kız: Dram türündeki dizi, aşk ve entrikalarla dolu bir hikayeyi izleyicilere sunuyor.

12:30 - Arda’nın Ramazan Mutfağı: Ünlü şef Arda'nın sunduğu programda, Ramazan'a özel lezzetler ve pratik tarifler paylaşılıyor.

13:15 - Gelinim Mutfakta: Gelinlerin yarıştığı yemek programı, izleyicilere eğlenceli anlar yaşatıyor.

16:00 - Aşk ve Umut: Romantik bir dizi olan "Aşk ve Umut", aşkın gücünü ve umudu işliyor.

17:30 - Arka Sokaklar: Polisiye dizi, sokaklardaki olayları ve polislerin yaşadığı maceraları konu alıyor.

18:40 - Kanal D Ana Haber: Günün önemli haberlerinin sunulduğu ana haber bülteni.

20:00 - Arka Sokaklar: Polisiye dizinin bir diğer bölümü.

00:15 - Taş Kağıt Makas: Eğlenceli bir yarışma programı.

02:30 - Poyraz Karayel: Aksiyon dolu dizinin bir diğer bölümü.

03:35 - M. Fatih Çıtlak İle Sahur Vakti: Ruhani bir program olan "Sahur Vakti", izleyicilere manevi bir yolculuk sunuyor.

SHOW TV YAYIN AKIŞI

08:00 - Bu Sabah: Sabah programı.

10:00 - Kuzey Yıldızı İlk Aşk: Dram türündeki dizi, Kuzey'in yaşadığı aşk ve aile ilişkilerini konu alıyor.

12:30 - Aslı Hünel İle Gelin Evi: Evlilik ve ilişki programı.

15:00 - Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme: Tartışma programı.

18:45 - Show Ana Haber: Günün önemli haberlerinin sunulduğu ana haber bülteni.

20:00 - Güldür Güldür Show: Komedi programı.

00:15 - Sandık Kokusu: Dram türündeki dizi.

03:00 - Bahar: Dram türündeki dizi.

05:30 - Yeni Gelin: Komedi türündeki dizi.

ATV YAYIN AKIŞI

06:20 - Mevlid ve Süleyman Çelebi: Dini içerikli program.

06:50 - Kuruluş Osman: Tarihi dizi.

08:00 - Kahvaltı Haberleri: Sabah haber programı.

10:00 - Müge Anlı İle Tatlı Sert: Tartışma ve dedektiflik programı.

13:00 - ATV Gün Ortası: Gündüz kuşağı programı.

14:00 - Mutfak Bahane: Yemek programı.

16:00 - Esra Erol’da: İlişki programı.

18:50 - ATV Ana Haber: Günün önemli haberlerinin sunulduğu ana haber bülteni.

19:05 - Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile İftar: İftar programı.

20:00 - Ateş Kuşları: Dram türündeki dizi.

00:20 - Kardeşlerim: Dram türündeki dizi.

02:45 - Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Sahur: Sahur programı.

STAR TV YAYIN AKIŞI

07:00 - Erkenci Kuş: Romantik komedi türündeki dizi.

09:45 - Sabahın Sultanı Seda Sayan: Sabah programı.

13:30 - Zahide Yetiş İle Yeniden Başlasak: Sağlık ve yaşam programı.

16:15 - Söz: Aksiyon dolu dizi.

18:15 - Star Ana Haber: Günün önemli haberlerinin sunulduğu ana haber bülteni.

19:00 - Yalı Çapkını: Komedi türündeki dizi.

20:00 - Yalı Çapkını: Komedi türündeki dizi.

00:30 - Yerli Dizi Tekrarı/Sinema: Yerli dizi tekrarı veya sinema filmi.

02:30 - Aramızda Kalmasın: Talk show programı.

04:00 - Halil Necipoğlu ile Ramazan Bereketi: Ramazan programı.

06:00 - Söz: Aksiyon dolu dizi.

TRT 1 YAYIN AKIŞI

06:45 - Benim Adım Melek: Dram türündeki dizi.

09:00 - Aziz Mahmud Hüdayi: Aşkın Yolculuğu: Dini içerikli program.

10:30 - Alişan İle Hayata Gülümse: Talk show programı.

13:15 - Karaağaç Destanı: Dram türündeki dizi.

16:40 - Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması Yeni Sezon: Yarışma programı.

18:15 - Ramazan Sevinci: Ramazan programı.

19:25 - Ana Haber: Günün önemli haberlerinin sunulduğu ana haber bülteni.

19:55 - İddiaların Aksine: Tartışma programı.

20:00 - Karaağaç Destanı: Dram türündeki dizi.

23:45 - Aziz Mahmud Hüdayi: Aşkın Yolculuğu: Dini içerikli program.

01:00 - Karaağaç Destanı: Dram türündeki dizi.

03:00 - Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması Yeni Sezon: Yarışma programı.

04:10 - Sahur Bereketi: Sahur programı.

TV8 YAYIN AKIŞI

06:00 - Dizi: Dizi yayını.

07:15 - 8’de Sağlık: Sağlık programı.

08:30 - Aramızda Kalmasın: Talk show programı.

11:15 - Survivor All Star 2024: Yarışma programı.

11:45 - Demet ve Jess’le Gel Konuşalım: Talk show programı.

14:00 - Survivor Ekstra: Yarışma programı.

16:00 - Zuhal Topal’la Yemekteyiz: Yemek yarışması.

20:00 - Çarkıfelek: Yarışma programı.

22:45 - Cevap Ver Türkiye: Tartışma programı.

00:30 - Emre Dorman İle Aklımdaki Sorular: Sağlık programı.

02:30 - Zuhal Topal’la Yemekteyiz: Yemek yarışması.

04:30 - Demet ve Jess’le Gel Konuşalım: Talk show programı.

NOW TV YAYIN AKIŞI

08:00 - İlker Karagöz İle Çalar Saat: Sabah programı.

10:30 - Çağla İle Yeni Bir Gün: Sabah programı.

Bu akşam televizyonda ne var? 7 Nisan Pazar TV rehberi Bu akşam televizyonda ne var? 7 Nisan Pazar TV rehberi

12:00 - Fatih Savaş İle Ramazan Sohbetleri: Ramazan programı.

12:45 - Sahrap Soysal İle Ramazan Sofrası: Ramazan programı.

13:45 - En Hamarat Benim: Yarışma programı.

16:30 - Gaddar: Dram türündeki dizi.

19:00 - Selçuk Tepeli İle Now Ana Haber: Günün önemli haberlerinin sunulduğu ana haber bülteni.

20:00 - Gaddar: Dram türündeki dizi.

23:30 - Orta Sayfa: Magazin programı.

01:30 - Korkma Ben Yanındayım: Dram türündeki dizi.

04:00 - Fatih Savaş İle Sahur Sohbetleri: Sahur programı.

06:00 - İnadına Aşk: Romantik komedi türündeki dizi.

Bu akışlar, izleyicilere çeşitli türlerde programlar sunarak geniş bir yelpaze sunuyor. Her bir kanal, farklı ilgi alanlarına hitap eden programlarla dolu.

Kaynak: Haber Merkezi