Oğlu Tarafından Bıçaklanan Kadın Hayata Tutunamadı Oğlu Tarafından Bıçaklanan Kadın Hayata Tutunamadı

Şanlıurfa’da müşteriler ile dükkan sahibinin yakınları arasında çıkan kavgada 1 kişi hayatını kaybederken 4 kişi ise yaralandı. Dehşete düşüren kavga anı ise saniye saniye kameralara yansıdı.

Edinilen bilgiye göre kavga, akşam saatlerinde Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde yaşandı. İddiaya göre Mustafa Yağmur (25) ile Babası Mehmet Y., Mürşitpınar Mahallesindeki bir dükkana gidip alışveriş yaptı. Alışveriş sırasında dükkan sahibi Cuma K. ile müşteriler arasında tartışma yaşandı. Şehir merkezinde devam eden tartışmaya tarafların yakınları da karışınca kavga çıktı. Kavgada kalbinden bıçaklanan Mustafa Yağmur olay yerinde hayatını kaybederken Mehmet Y., Mustafa Y., Mehmet Y., İsmail Y. ve Mehmet Y. ise yaralandı.
Sokak ortasında yaşanan kavga saniye saniye kameralara yansıdı. Kavga sırasında bir kişinin elindeki tüfekle yerdeki bir şahsa ateş etmeye çalıştığı gözlenirken çevredeki vatandaşların ise silahlı şahsa müdahale ederek ateş etmesini engellemeye çalıştıkları gözlendi.
Kavgada yaralanarak Suruç Devlet Hastanesine kaldırılan yaralılardan 3'ü durumları ağır oldukları gerekçesiyle Şanlıurfa merkezdeki hastanelere sevk edildi.
Kavgayla ilgili soruşturma devam ediyor.