Beşiktaş camiasının merakla beklediği an sonunda geldi. Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Rıza Çalımbay, imza sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla taraftarlarına büyük umut verdi. Peki, Rıza Çalımbay neler söyledi?

Potada Bursa derbisi yarın oynanacak Potada Bursa derbisi yarın oynanacak

Beşiktaş İçin Var Gücüyle Çalışacak

Çalımbay, paylaşımında şunları dile getirdi: "Beni bilen bilir, spor hayatımda iki motto vardır. Birincisi... Beşiktaş varsa gerisi teferruattır. İkincisi... Taraftar 12. değil, birinci adamdır. Buraya çocukluk hayallerini gerçekleştirmeye gelmiş bir teknik adam değilim. Zira çocukluk hayallerimi yıllar önce bu kutsal forma altında gerçekleştirdim. Şimdi çocukluk değil, Teknik Direktörlük hayallerimi gerçekleştirmek için buradayım."

Hedefler Büyük, Tutku Daha Büyük

Rıza Çalımbay, Beşiktaş'a olan bağlılığını ve hedeflerini de dile getirdi: "Birincisi... Beni ben yapan Beşiktaş'ıma hizmet etmek... İkincisi... Birinci adamın desteğini hep arkamda hissetmek... Bunlar için verebileceğim tek bir söz var. En iyi bildiğim şeyi yapacak, çok çalışacağım. Gerekirse Atom Karınca olacağım. Beşiktaş'ım'a, Büyük Taraftarına layık olmak için elimden ne geliyorsa yapacağım. Bunca yıllık deneyim ve beni Rıza Çalımbay yapan bu büyük camiaya duyduğum aşk, beni bir kez daha Beşiktaş efsanesi yapacaktır, eminim..."