Maç 22 Haziran Cumartesi günü

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) F Grubu ikinci maçında 22 Haziran Cumartesi günü Portekiz ile karşılaşacak A Milli Futbol Takımı, mücadelenin hazırlıklarına bugün akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla başladı.

Genc Gazete A Milli Futbol Takimi (1)

Antrenmanın İlk 15 Dakikası Basına Açık Gerçekleşti

Almanya'nın Hannover şehrine bağlı Barsinghausen kasabasındaki kamp merkezinde Teknik Direktör Vincenzo Montella yönetiminde gerçekleşen idmanda dünkü Gürcistan müsabakasına 11'de başlayan futbolcular salonda yenileme çalışması yaptı. Diğer oyuncular ise koşu ve ısınma ile başladıkları ilk 15 dakikası basına açık olan antrenmana, pas çalışmasıyla devam etti.

Genc Gazete A Milli Futbol Takimi (3)

İrfan Can Kahveci'nin Durumu

Tedavisi süren İrfan Can Kahveci de takımdan ayrı düz koşu yaptı. Kahveci'nin tedavi sürecinin nasıl ilerlediği ve maçta forma giyip giyemeyeceği merak konusu.

Genc Gazete A Milli Futbol Takimi (4)

TFF Yetkilileri Antrenmanı İzledi

Öte yandan idmanı TFF Başkan Vekili Mustafa Eröğüt ve Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop da saha kenarından izledi. Takımın motivasyonu ve hazırlık süreciyle ilgili olarak yetkililerin varlığı oyunculara moral verdi.

Genc Gazete A Milli Futbol Takimi (5)

"A Milli Futbol Takımı, büyük maça hazırlanıyor. Taktiksel çalışmalar ve takımın genel durumu umut verici." - Uygar Aydın

22 Haziran'da gerçekleşecek bu önemli karşılaşma için nefesler tutulmuş durumda. Milli Takımımızın sergileyeceği performans, hem taraftarlar hem de futbol otoriteleri tarafından büyük bir ilgiyle takip edilecek.

Kaynak: https://www.tff.org/